فهرست
ادعای محمد نوری: یک نفره جلوی ژاوی بازی می‌کردم
ادعای محمد نوری: یک نفره جلوی ژاوی بازی می‌کردم

ادعای محمد نوری: یک نفره جلوی ژاوی بازی می‌کردم

تیم‌های السد و مسیمیر با کاپیتانی ژاوی و محمد نوری دیدار خود در هفته اول رقابت‌ها را آغاز کردند؛ دیداری که در نهایت با پیروزی 4 بر صفر السد همراه شد تا محمد نوری در بین لژیونرهای ایرانی لیگ قطر تنها مغلوب هفته اول لقب بگیرد.محمد نوری در این دیدار 90 دقیقه با بازوبند کاپیتانی برای مسیمیر، تیم تازه‌وارد لیگ ستارگان قطر، بازی کرد اما این ژاوی بود که با کاپیتانی السد پیروزی پرگل تیمش را جشن گرفت. با این نتیجه مسیمیر در کنار السیلیه در قعر جدول بازی‌ها قرار گرفت. مسیمیر در هفته دوم رقابت‌ها مهمان الغرافه خواهد بود و با رویارویی نوری و شجاعی، اولین دربی ایرانی‌ها در لیگ قطر رقم خواهد خورد.
چرا مقابل السد شکست سنگینی خوردید؟چون از لحاظ مهره و امکانات قابل مقایسه با السد نیستیم. تیم حریف بسیار قدرتمند بود و از مدعیان قهرمانی این فصل لیگ ستارگان به شمار می‌رود. به نظرم شانس آوردیم فقط 4 گل خوردیم!
شوخی می‌کنی یا جدی می‌گویی؟کاملاً جدی گفتم! السد قطر تیمی هجومی است که ژاوی و چند بازیکن سرشناس و تأثیرگذار دارد اما سطح برخی بازیکنان ما واقعاً پایین است.
مثل اینکه خیلی ناراحت هستی؟شکست همواره ناراحت‌کننده است. در این بازی هم نمی‌دانم چرا مربی از من در گوش چپ استفاده کرد؟
اعتراض نکردی؟نه، ولی اغلب زمان بازی گوش چپ بودم در حالی که من هافبک میانی هستم و وقتی به جای اصلی‌ام برگشتم توانستم نمایش بهتری ارائه بدهم.
شنیدیم دقیقه 33 وقتی همبازی‌ات پاس نداد خیلی عصبی شدی؟اگر آن توپ را به من واگذار می‌کرد در شرایط تک به تک قرار می‌گرفتم و گل می‌زدم اما همان‌طور که گفتم برخی بازیکنان ما از لحاظ فنی خیلی ضعف دارند. نمی‌دانم چرا آن لحظه پاس نداد؟!
به هر حال قرار است تا آخر فصل با همین نفرات ادامه بدهید دیگر؟بله، کار سختی پیش روی ماست. با این وجود تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نیفتیم و در لیگ ستارگان بمانیم.
کار خیلی سختی است. نیست؟کار سختی است اما شدنی است. در دقایقی از مسابقه احساس می‌کردم یک نفره جلوی ژاوی بازی می‌کنم و یار و همراهی ندارم.
برعکس ژاوی هرناندز؟!بله، السد پر از مهره و ستاره است. باور کنید خیلی به من فشار آمد و متوجه شدم ادامه مسابقه چقدر دشوار خواهد بود.
فکر می‌کنی السد قهرمان لیگ ستارگان شود؟سه، چهار تیم شانس قهرمانی دارند. السد، لخویا و الغرافه مدعی اصلی هستند و پشت سر این تیم‌ها هم الجیش، الریان و تا حدودی هم الاهلی می‌توانند مدعی باشند.
پشیمان نیستی که به قطر رفتی؟نه، به هر حال این یک تصمیم حرفه‌ای در فوتبالم بود و باید بازی در لیگ ستارگان قطر را هم تجربه می‌کردم.
راستی با ژاوی هرناندز حرفی نزدی؟ صحبتی بین شما رد و بدل نشد؟نه، حرف خاصی نزدیم و قبل از بازی به رسم معمول به عنوان دو کاپیتان خوش و بش کردیم. همین!
     
آی اسپورت
2015-09-15 13:05:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر