فهرست
نکته روز: شورش نارنجی علیه پرسپولیس!
نکته روز: شورش نارنجی علیه پرسپولیس!

نکته روز: شورش نارنجی علیه پرسپولیس!

آی اسپورت- برای پرسپولیس که سابقه ای طولانی در گل خوردن از بازیکنان سابق اش دارد، جدال با سایپا یکی از ترسناک ترین مسابقه های لیگ پانزدهم به شمار خواهد رفت. پرسپولیس فصل تازه را با گل خوردن از یونس شاکری و بادامکی آغاز کرده بود و حالا بعد از چند هفته به مصاف تیمی خواهد رفت که همه بازیکنان خط حمله اش، انگیزه ای وحشتناک برای شکست دادن تیم برانکو دارند. 


رضا نوروزی، یکی از بازیکنان خط حمله تیم مجید جلالی است. بازیکنی که در اولین روزهای حضور برانکو در پرسپولیس، از مصدومیتی طولانی به تمرین های باشگاه برگشت اما مرد کروات حتی حاضر نشد برای یک دقیقه نیز از او استفاده کند. شماره 10 سابق سرخپوشان، در این هفته ها با آمادگی فاصله داشته اما در جام حذفی برای تیمش گل زده و شاید انگیزه رویارویی با پرسپولیس، به درخشش دوباره اش در لیگ منجر شود. در کنار او، غلامرضا رضایی نیز همواره در مقابل پرسپولیس انگیزه های زیادی دارد. او که قبل از نوروزی شماره 10 این تیم را بر تن می کرده، در اولین هفته فصل قبل نیز در آزادی 2 امتیاز از پرسپولیس گرفت. 


علاوه بر این دو نفر، سایپا میلاد میداوودی را نیز برای این بازی در اختیار دارد. بازیکنی اولترااستقلالی که در این چند سال چندین بار دروازه پرسپولیس را باز کرده و حالا دوباره مشتاق گلزنی و نشان دادن عدد 4 به هواداران در آزادی است. در حضور «واویلا» و دیگران، خط دفاعی پرسپولیس روز دشواری را سپری خواهد کرد. نبردی که در آن چند اشتباه ساده، به قیمت بازگشت بحران به تیم برانکو تمام خواهد شد. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-09-15 15:10:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر