فهرست
نفر به نفر با 11بازیکن فیکس تراکتور در بازی با سپاهان: سربازان تونی
نفر به نفر با 11بازیکن فیکس تراکتور در بازی با سپاهان: سربازان تونی

نفر به نفر با 11بازیکن فیکس تراکتور در بازی با سپاهان: سربازان تونی

تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 امروز سه شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف میزبان صدرنشینش سپاهان می‌رود. مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی در هفته‌های گذشته مشکلات زیادی را برای سرمربی پرتغالی سرخ پوشان ایجاد کرد و علاوه بر اینکه دست تونی در استفاده از بازیکنان کلیدی خود خالی بود، او نتوانست به ترکیب ایده آل خود نیز برسد.
با این اوصاف ترکیب احتمالی تراکتورسازان را در زیر می‌بینید
دروازه‌بان
محمدرضا اخباری: درخشش این گلر جوان موجب شد تا کی روش درهای تیم ملی بزرگسالان را به روی این بازیکن باز کند و مطمئنا تونی نیز به راحتی در درون دروازه تیمش دست به تغییر نخواهد زد و با این حساب طهماسبی نیز روی نیمکت سرخ پوشان خواهد بود.
مدافعان
محمد ایرانپوریان: کاپیتان تراکتورسازی در بازی با استقلال خوزستان پس از بازگشت به میادین جزو معدود بازیکنان خوب تراکتورسازی بود و این عامل قطعا حضور وی را نیز در این دیدار تثبیت می‌کند مگر اینکه در تمرینات علی حمودی نظر تونی را عوض کرده باشد.
کارلوس کاردوسو: مدافع برزیلی تراکتورسازان با عملکرد با ثباتی که در دیدارهای قبلی از خود به نمایش گذاشته است بدون تردید یکی از بازیکنان اصلی تراکتورسازان در دیدار امروز است.
شجاع خلیل زاده: این بازیکن نیز با وجود اینکه از آغاز فصل با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند اما طبق آخرین اخبار مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار امروز نخواهد داشت. این مدافع با دو گل در بازی با گسترش فولاد بهترین گلزن این فصل تراکتورسازی است و در دیدار امروز در صورت صلاحدید تونی می‌تواند در کنار کاردوسو خط دفاعی مستحکم تراکتورسازان را تشکیل دهد.
سعید آقایی: بازیکن جوان و بومی تراکتورسازان نیز از جمله بازیکنان خوب سرخ پوشان در هفته‌های ابتدایی بود. این بازیکن که با تشخیص تونی در این پست به کار گرفته می‌شود در نقش مدافع چپ امتحان خود را به خوبی پس داده و به یکی از بازیکنان ثابت این تیم تبدیل شده است.
هافبک‌های تدافعی
آگوستو سزار: جنگندگی و پرسینگ بالای این بازیکن جوان برزیلی تونی را در استفاده از وی ترغیب کرده است و بدون شک سرمربی تراکتورسازان به راحتی نمی‌تواند از حضور سزار در ترکیب تیمش چشم پوشی کند.
سینا عشوری: یک اشتباه مرگ بار از احمد عبدالله زاده کافی بود تا سینا عشوری بار دیگر به ترکیب ثابت تراکتورسازان بازگردد. اشتباهی که عبدالله زاده مقابل پدیده انجام داد به این زودی‌ها بازگشت وی را به ترکیب سرخ پوشان میسر نخواهد کرد.
هافبک‌های هجومی
شاهین ثاقبی: جوان جنگنده و ملی پوش تراکتورسازان با عملکرد درخشانی که در دیدار دوستانه مقابل شهرداری تبریز از خود نشان داد، آن هم در شرایطی که یک روز پس از اردوی تیم ملی به ترکیب این تبم اضافه شده بود، تونی را متقاعد کرد تا دوباره به این جوان تیمش میدان دهد و با توجه به بازی‌های خستگی ناپذیر ثاقبی و شم گلزنی مناسبش بدین ترتیب می‌توان حضور وی را نیز در ترکیب امروز تراکتورسازان محتمل دانست.
ایان رمزی: این بازیکن نیز همچون آقایی و کاردوسو از بازیکنان تاثیرگذار تراکتورسازی در هفته‌های ابتدایی بوده است و با توجه به قدرت رمزی در کارهای هجومی و همچنین ضربات شروع مجدد، می‌توان وی را از بازیکنان ثابت تراکتورسازی مقابل سپاهان دانست.
بختیار رحمانی - فرید بهزادی کریمی: غیبت احتمالی نریمان جهان و رفیعی در این دیدار فرصت مناسبی است تا رحمانی در ترکیب اصلی تراکتورسازان به میدان برود. بازیکن مورد علاقه کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان نیز به خوبی می‌داند که این میدان مناسبی برای اثباتش به تونی است. در این میان علاقه تونی به کریمی با استفاده از وی در دیدارهای فصل گذشته و چند دیدار ابتدایی لیگ کاملا روشن است. این بازیکن سرعتی نیز از گزینه‌های احتمالی حضور در ترکیب ثابت تراکتورسازان است و باید دید که تونی بار دیگر به سیستم 4-2-3-1 برمی‌گردد که در این صورت احتمال حضور همزمان رحمانی و کریمی بسیار بالا خواهد بود و در غیر این صورت یکی از این دو بازیکن در ترکیب تراکتورسازان حضور خواهد یافت. البته یک گزینه دیگر نیز برای حضور همزمان این دو بازیکن وجود دارد و آن هم نادیده گرفتن شاهین ثاقبی از سوی تونی است که بعید به نظر می‌رسد.
مهاجم هدف
مهرداد بایرامی - حمزه یونس: حضور این دو بازیکن به صورت همزمان تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که تونی با سیستم بازی با استقلال خوزستان تیمش را روانه دیدار با سپاهان کند چراکه در غیر این صورت تنها یک مهاجم هدف در سیستم تونی استفاده می‌شود. البته با توجه به عملکرد ضعیف هر دو بازیکن در بازی‌های گذشته و اینکه تونی بازیکن جایگزین در حد و اندازه‌های آنها در این بازی ندارد و با درنظر گرفتن این موضوع که بایرامی فرصت چندانی در این فصل نصبیش نشده است می‌توان پیش بینی کرد که سرمربی پرتغالی تراکتورسازان از بایرامی در این دیدار استفاده کند.
 تراکتورسازان احتمالا با یکی از دو ترکیب زیر مقابل سپاهان بازی می‌کند
1 - ترکیب 4-2-3-1: محمدرضا اخباری، کارلوس کاردوسو، شجاع خلیل زاده، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، آگوستو سزار، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، بختیار رحمانی (فرید بهزادی کریمی)، ایان رمزی و مهرداد بایرامی (حمزه یونس).
2 - ترکیب 4-4-2: محمدرضا اخباری، کارلوس کاردوسو، شجاع خلیل زاده، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، آگوستو سزار، سینا عشوری، شاهین ثاقبی (بختیار رحمانی - فرید بهزادی کریمی)، ایان رمزی، مهرداد بایرامی و حمزه یونس.

منبع: آناج
     
آی اسپورت
2015-09-15 15:38:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر