فهرست
کرانچار: خدا مزد زحماتمان را داد/ گل هایی خوردیم که روی آنها بارها کار کرده بودیم
کرانچار: خدا مزد زحماتمان را داد/ گل هایی خوردیم که روی آنها بارها کار کرده بودیم

کرانچار: خدا مزد زحماتمان را داد/ گل هایی خوردیم که روی آنها بارها کار کرده بودیم

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر الهلال عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا حاضر شد و درباره این دیدار گفت: همان طور که روز گذشته نوید یک بازی سخت را داده بودیم امروز شاهد یک بازی مشکل و دراماتیک بودیم و به رغم اینکه شرایط آب و هوایی زمین را سنگین کرد و کار برای بازیکنان مشکل شد اما ما در دقایق ابتدایی سرنخ را در اختیار گرفتیم و سزاوارانه یک گل زدیم اما متأسفانه از همان نقطه ای که در طول تمرین زمان زیادی را صرف کرده بودیم یعنی ضربات ایستگاهی دروازه ما باز شد و به حریف اجازه دادیم که دو گل بزند و برای استراحت به رختکن برود. اما در بین دو نیمه کادر فنی و بازیکنان انگیزه خود را از دست ندادند و ما می دانستیم که توان برگشتن داریم. 
در مورد معایب بعضی از بازیکنان اصلاحاتی داشتیم و بازی به سمتی برگشت که ما می خواستیم. ما به رغم باخت در نیمه اول موقعیت‌های مسلم گلزنی هم داشتیم که مهم‌ترینش پنالتی هادی عقیلی بود که به ثمر نرسید اما امیدمان را از دست ندادیم و گل زدیم. 
 به بازیکنان خودم به خاطر این برد تبریک می گویم و به بازیکنان حریف هم به خاطر بازی شجاعانه‌ای که انجام دادند تبریک می‌گویم و به نظرم الهلال سزاوار تعریف کردن است چون فوتبال خوبی را انجام داد. از بازیکنان به خاطر زحماتشان تشکر می کنم و خدا هم پاداش زحمات آنها را داد و من فکر می کنم این برد زمانی ارزش بیشتری پیدا می کند که بتوانیم در بازی بعدی هم الاهلی را در خانه شکست بدهیم. 

سامی جابر گفته سپاهان موقعیتی نداشته و شایسته برد نبود: احتمالا او در بازی دیگری به سر می برده و این بازی را درست ندیده است اما به هر حال حق دارد هرچیزی که می خواهد بگوید اما خوشحالم که لااقل این بار از داوری نمی تواند شکایت کند چون داوری عادلانه بود. 

وضعیت جوی و حضور تماشاگران: به خطر حمایتی که کردند تشکر می‌کنم. آنها با شور و اشتیاق آمدند و بالاترین کمک را به ما در این بازی سنگین کرد. من در جشن باشگاه سپاهان هم این مساله را دیدم که از بچه های کوچک تا افراد مسن همه در سالن حضور داشتند و از تیم ما حمایت می کردند. 

چرا در نیمه ی دوم همیشه بهتر بازی می کنید؟: ما همیشه سعی می‌کنیم روند بازی را در اختیار بگیریم اما یک گل دریافتی شرایط بازی را تغییر می دهد و روند بازی به خاطر اشتباهات فردی به سود تیم حریف می شود اما در رختکن اشتباهات را اصلاح می کنیم و به همین خاطر در نیمه دوم بهتر می شویم. 
گل خوردن از روی کرنر با وجود مدافعین سرزن: ما ملی پوشانی داریم که اسم های بزرگی دارند اما امروز هم می دانستیم که تیاگو شوت های چیپ برزیلی را به خوبی می‌زند اما بازیکنان ما با شجاعت اجازه این کار را به او ندادند. 
گل های ما از روی کرنر به ثمر رسید و این به این معناست که بازیکنان ما به خاطر شلوغی محوطه جریمه نتوانستند نفر به نفر دفاع درستی انجام بدهند اما در مجموع از آنها راضی هستم. 

دو گل با شوت از راه دور و چرا بیشتر این راه را آزمایش نکردید؟!: ما پیش بینی این ضربات را انجام داده بودیم اما من داخل زمین نیستم و نمی توانم بفهمم که در کدام لحظه کدام بازیکن در موقعیت شوت زنی قرار می گیرد تا به او بگویم شوت بزند اما من سوکای را به خاطر سابقه خوبش در ضربات از راه دور به زمین آوردم که از همین تعویض هم نتیجه گرفتم. 

     
آی اسپورت
2014-03-12 22:43:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر