فهرست
سامی جابر: سپاهان نسبت به گذشته ضعیف شده است/ یاسر القحطانی باید فوتبال را کنار بگذارد
سامی جابر: سپاهان نسبت به گذشته ضعیف شده است/ یاسر القحطانی باید فوتبال را کنار بگذارد

سامی جابر: سپاهان نسبت به گذشته ضعیف شده است/ یاسر القحطانی باید فوتبال را کنار بگذارد

آی اسپورت- سامی جابر در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان اظهار داشت: فکر می کنم نتیجه منصفانه نبود و ما شایسته باخت ۳ بر ۲ نبودیم و حداقل این بازی باید مساوی می شد. شانس های زیادی را به خصوص بر روی ضربات آزاد از دست دادیم و به خاطر اشتباهات فردی دو گل از راه دور دریافت کردیم البته هوا هم بسیار بد بود و بر روی گل هم تأثیر گذاشت. 
وی افزود: ما حقمان باخت نبود اما به تیمم افتخار می کنم چون هنوز چهار بازی باقی مانده و ما فرصت داریم. 
سامی جابر در مورد مشکلات خط دفاعی گفت: دو گلی که خوردیم بیرون از محوطه جریمه بود و غیر از دو گلی که به ثمر رساندیم یک موقعیت تک به تک هم داشتیم. در نیمه دوم هم هفتاد درصد بازی در اختیار ما بود و فکر می کنم سپاهان آن تیمی نیست که از قبل می شناختم و شرایط نسبت به گذشته ضعیف تر شده چون سپاهان در این بازی موقعیت آنچنانی نداشت. 
سامی جابر در واکنش به صحبت خبرنگاری که موقعیت های سپاهان در این بازی را برای وی برشمرد طفره رفت و پاسخی نداد اما گفت: اگر نتیجه دو بر یک هم شده بود شما این حرف ها را نمی زدید. 
وی در پاسخ به این سوال که صحبت های غیرحرفه ای مدیر باشگاه الهلال در مورد میزبانی ایرانی ها و اینکه چه تأثیری روی انگیزه بازیکنان سپاهان داشت باز هم از جواب دادن طفره رفت اما در پاسخ به میزبانی باشگاه سپاهان گفت: همان طور که دیروز هم گفتم باید از اصفهانی ها و سپاهان تشکر کنم که میزبانی خوبی از ما انجام دادند. 
وی در پاسخ به سوال که هنوز هم به یاسر قحطانی توصیه می‌کنید که فوتبال را کنار بگذارد گفت: قحطانی شاید در نیمه اول خوب بازی کرد اما از دید من به عنوان سرمربی باید تعویض می شد و من همچنان روی حرف سابق خودم در مورد او هستم. 

     
آی اسپورت
2014-03-12 22:26:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر