فهرست
مظلومی: به‌دنبال فوتبال تهاجمی هستیم
مظلومی: به‌دنبال فوتبال تهاجمی هستیم

مظلومی: به‌دنبال فوتبال تهاجمی هستیم

آی اسپورت- بعد از برد دو گله‌ی استقلال مقابل گسترش فولاد و صعود این تیم به رده‌ی دوم پرویز مظلومی در کنفرانس بعد از این بازی حاضر شد و گفت:


** هدف ما گرفتن سه امتیاز بود و بازیکنان تاکتیک‌ها را به خوبی اجرا کردند. به گسترش هم باید تبریک بگویم خوب بازی کردند و موقعیت‌هایی هم داشتند و در دقایقی از بازی اشتباهاتی داشتیم و بیش از حد عقب نشستیم. آنها در ضد حمله خوب حمله می‌کردند و ما طبق برنامه روی ضد حملات حساب کرده بودیم. می‌توانستیم یکی دو گل دیگر بزنیم و یک فوتبال خوب را شاهد بودیم. گسترش تیم کوچکی نیست و بازیکنان خوبی دارد. نمی‌شود که ما 90  دقیقه بازی را در دست داشته باشیم. ما تمرینات فشرده صبح و عصر داشتیم و بازیکنان خسته شده بودند. تعدادی از بازیکنانمان را هم در اختیار نداشتیم و با ملی پوشان امید و بزرگسال کار ریکاوری می‌کردیم و به دنبال برد بودیم و این پیروزی را هم به دست آوردیم.

** در تهران 40-50 هزار نفر به ورزشگاه می آیند و شرایط این ورزشگاه را نمی‌دانم و شاید مشکلاتی بود که هواداران نیامدند. به هر صورت استقلال در شهرستان‌ها هم بیش از 7-8 هزار تماشاگر دارد. نمی‌دانم چرا امروز در تبریز تماشاگر زیاد نیامده بود. تماشاگران ما توقعشان بالا رفته است و هواداران تراکتورسازی هم کمتر شده است. تماشاگر انتظار دارد فوتبال زیبا ببیند و با فوتبال زیبا جذب خواهند شد. ما به دنبال فوتبال تهاجمی هستیم و می خواهیم تماشاگران ما به ورزشگاه آزادی هم بیایند.

** مثل بازی‌های قبل دنبال سراسیمه حمله کردن نبودیم و می‌خواستیم حریف را جلو بکشیم و گوش چپ و راست مان بیشتر در دفاع شرکت می‌کردند. ما حریف را وادار به اشتباه کردیم تا گل بزنیم و پیروز شویم. در فوتبال تا اشتباه نباشد گلی زده نمی شود و ما یک بدشانسی آوردیم که دو تعویض‌مان اجباری شد و می‌خواستیم پروپیچ را به میدان بیاوریم و برهانی هم روی نیمکت داشتیم و تعویض‌های ما هدر رفت و تدافعی‌تر بازی کردیم. زمین خوب بود ولی رختکن‌ها باید بهتر شود. این ورزشگاه زیبایی است و تبریز شایسته داشتن ورزشگاه‌های بیشتر است.

** باید کیفیت بازی مان را بالاتر ببریم.چند ملی‌پوش را در تمرینات نداشتیم. خسرو حیدری هم تلاشش را کرد و دفاع چپ و راست ما مجبور بودند جمع‌تر بازی کنند به همین دلیل حیدری بیشتر دفاعی بازی می‌کرد.دنبال افزایش کیفیت بازی هستیم تا همچنان در جمع مدعیان باشیم. دنبال فوتبال زیبا هم هستیم، دو بازی انجام می‌دهیم و دوباره 20 روز مسابقات تعطیل است و این مشکلات هم وجود دارد و بازیکنان هم خسته و دلزده می‌شوند چون باید بدنسازی کنیم و اگر بازی‌ها هفته به هفته انجام شود کیفیت مسابقات بالاتر می‌رود.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-15 19:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر