فهرست
رئال مادرید 4 – شاختار 0؛ اقتدار کهکشانی‌ها با هت تریک رونالدو
رئال مادرید 4 – شاختار 0؛ اقتدار کهکشانی‌ها با هت تریک رونالدو

رئال مادرید 4 – شاختار 0؛ اقتدار کهکشانی‌ها با هت تریک رونالدو

آی اسپورت – کریستیانو رونالدو سی و سومین هت تریک خود با پیراهن رئال مادرید را انجام داد تا سفیدپوشان مادریدی قدرتمندانه و با نتیجه 4-0 در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان مقابل شاختار دونتسک اوکراین به پیروزی برسند و شروعی مقتدرانه در این رقابتها داشته باشند.
رئال که با روحیه خوب بابت برد 6-0 اخیر در لالیگا مقابل اسپانیول پا به این میدان گذاشته بود، از پیش از بازی هم بدون شک شانس اصلی برنده شدن مقابل شاختار دونتسکی بود که بسیاری از ستاره های خود را تابستان امسال از دست داده بود. شاگردان رافا بنیتس اما گل اول خود را روی اشتباه مسلم دروازه بان حریف که توپ را جلوی پای کریم بنزما انداخت به ثمر رساندند. بنزما دقیقه 30 گل اول رئال را زد.
مصدومیت گرت بیل و رافائل واران، این احساس را که رئال کار سختی در پیش دارد را بیشتر از قبل به جمعیت حاضر در سانتیاگو برنابئو القا کرد اما اخراج تاراس استپاننکو، تیم اوکراینی را در وضعیتی بسیار دشوار در پایتخت اسپانیا قرار داد. رئال البته روی گل دوم خود هم خوش شانس بود، چرا که داور به اشتباه یک پنالتی به سود این تیم گرفت و رونالدو اولین گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر ساند. چند دقیقه بعد یک پنالتی دیگر برای رئال و یک گل دیگر برای رونالدو ثبت شد و در نهایت در دقیقه 81 ضربه مارسلو در مسیر رونالدو قرار گرفت تا فوق ستاره پرتغالی گل چهارم رئال را به ثمر برساند و خودش هم در یک هفته‌ی رویایی هشت گل (5 گل به اسپانیول، 3 گل به شاختار) زده باشد.
     
آی اسپورت
2015-09-16 02:04:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر