فهرست
آیندهوون 2 – منچستریونایتد 1؛ ناکامی فان خال در هلند
آیندهوون 2 – منچستریونایتد 1؛ ناکامی فان خال در هلند

آیندهوون 2 – منچستریونایتد 1؛ ناکامی فان خال در هلند

آی اسپورت – منچستریونایتد در زمین آیندهوون مغلوب شد تا شروعی تلخ را در لیگ قهرمانان، بعد از یک سال دوری از این مسابقات داشته باشد. ممفیس دپای ستاره هلندی یونایتد به تیم سابقش گل زد اما یونایتد در نهایت با نتیجه 2-1 باخت، در دیداری که بیش از هر چیز تحت تاثیر مصدومیت شدید لوک شاو بازیکن یونایتد قرار گرفت. شاو در اثر تکل وحشتناک هکتور مورنو که منجر به شکستن پای مدافع یونایتد شد بعد از 15 دقیقه با وضعیت بدی از زمین بیرون برده شد. نکته عجیب این بود که داور از این صحنه بی تفاوت گذشت.
یونایتد کم کم بازی را در دست گرفت و اواخر نیمه اول با حرکت زیبای ممفیس دپای به گل رسید. اما مورنو- که شاید اصلا تا این لحظه نباید در زمین می ماند- گل تساوی را در وقتهای اضافی نیمه اول برای آیندهوون به ثمر رساند، گلی که البته در اثر برخورد با دلی بلیند از مسیر خود منحرف شد و به درون دروازه یونایتد غلتید.
منچستریونایتد در نیمه دوم هم بر بازی مسلط بود و آنتونی مارسیال مهاجم فرانسوی این تیم که از ابتدا در ترکیب اصلی قرار گرفته بود، خطرناک نشان می داد اما بدشانسی آنها با گل دوم آیندهوون تکمیل شد . لوسیانو نارسینگ با یک ضربه سر محکم در دقیقه 57 گل دوم میزبان را زد و با وجودی که شاگردان لوئی فان خال موقعیتهای زیادی را تا پایان بازی خلق کردند اما در نهایت شیاطین سرخ دست خالی ماندند و با ناکامی هلند را ترک کردند.
     
آی اسپورت
2015-09-16 02:29:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر