فهرست

بارسلونا 2 - 1 منچستر سیتی; بازگشت دوباره ی لئو

آی اسپورت- دو تیم در مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان در ورزشگاه نوکمپ به میدان رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ی 1-2 به نفع بارسا به پایان رسید. گل های این بازی را مسی در دقیقه ی67 روی پاس فابرگاس، وینسنت کمپانی روی پاس ژکو در دقیقه ی 89 و دنی آلوس در دقیقه ی 91 روی پاس اینیستا به ثمر رساندند.

ترکیب دو تیم 

در نیمه ی اول بارسا بازی را طوفانی آغاز کرد و بارها بازیکنان این تیم می توانستند از سیتی جلو بیفتند. البته سیتی نیز موقعیت هایی داشت که اگر بازیکنان این تیم کمی دقت داشتند می توانستند با خوش شانسی از بارسا جلو بیفتند. مهم ترین موقعیت سیتی در این نیمه روی پاس کولارف به میلنر با بی دقتی این بازیکن از دست رفت. اتفاق مهم این بازی گلی بود که بارس روی حرکت آلبا به ثمر رساند و با بررسی تصاویر تلویزیونی مشخص شد وی در آفساید نبوده. 

با شروع نیمه ی دوم دو تیم محتاطانه در میانه ی زمین به دنبال به دست آوردن مالکیت توپ و ایجاد موقعیت بودند.

در دقیقه ی 60 شوت مسی از پشت محوطه ی جریمه با اختلاف اندکی از سمت راست دروازه ی هارت به بیرون رفت. مسی امروز برای بارسا عالی بازی کرد و مدت ها بود چنین بازی از لئوی دوست داشتنی ندیده بودیم. وی در دقیقه ی 67 نیز صاحب موقعیت شد که این بار با ضربه ای فنی توپ را به گوشه ی دروازه ی هارت فرستاد. در دقیقه ی 70 این مسابقه نیز باز هم روی خلاقیت مسی و پاس این بازیکن به ژاوی بارسا می توانست اختلاف رادوبرابر کند که توپ به تیرک دروازه برخورد کرد. پس از این اتفاقات بازیکنان سیتی کمی عصبی بازی را دنبال کردند. آن ها که به دنبال گل تساوی بودند روی حرکت ژکو و تکل از پشت پیکه که می توانست یک خطای مسلم پنالتی برای سیتی باشد و داور آن را اعلام نکرد شدیدا به داور اعتراض کردند که روی این اعتراضات داور کارت زرد دوم زابالتا را از جیبش خارج کرد و او را در دقیقه ی 78 از زمین بازی اخراج کرد.

در ادامه سیتی توانست در دقیقه 89 روی ارسال زیبا از سمت راست و پاس ژکو با سر و ضربه ی کمپانی به گل برسد.

اما این بارسا بود که دوباره خود را به سیتی تحمیل کرد و روی یک ضد حمله و خلاقیت اینیستا و پاسی که به آلوس داد دوباره به گل رسید.

بارسا با این نتیجه توانست در مجموع با پیروزی 1-4 به دور بعد صعود کند.

آمار بازی:

بهترین بازیکنان زمین:

     
آی اسپورت
2014-03-13 01:41:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر