فهرست
پرونده سرباز مورد علاقه کی‌روش؛ آقا سروش
پرونده سرباز مورد علاقه کی‌روش؛ آقا سروش

پرونده سرباز مورد علاقه کی‌روش؛ آقا سروش

آی اسپورت - مربیان تیم ملی که دوشنبه به تمرین تراکتورسازی رفته بودند، پیگیر وضعیت سروش رفیعی بودند؛ بازیکنی که کارلوس کی‌روش علاقه زیادی به سبک بازی اش دارد. رفیعی از جمله بازیکنانی است که در کنار چهره‌هایی چون بختیار رحمانی، آرش افشین، حسین ماهینی و... از تیم ملی دورمانده است. قصه سروش با دیگران بازیکنان از همان روز اول متفاوت بود. او از همان روزهای نخستین گفت تخلفی نکرده چراکه در سال 89 به خاطر کفالت پدرش که مدارک آن هم موجود است، کارت معافیت خود را گرفت. سروش رفیعی 5 سال در فجرسپاسی بود و حال سوالی که پیش می آید این است؛ چطور در آن 5 سال سربازی اش را نگذراند؟ قصه رفیعی این بود که در سال 89، با توجه بیماری سخت پدرش و همینطور شرایط خانواده اش که تحت نظر کمیته امداد امام خمینی (ره) بودند، کفالتش را در مرداد 89 گرفت. او یک سال و نیم پس از گرفتن معافیت در فجرسپاسی ماند و توپ زد تا در نهایت 7 میلیون تومان بگیرد. او سال 90 به فولاد پیوست. در ماجرای ابطال کارت های معافیت، کارت رفیعی هم ابطال شد اما او پرونده به دست راهی سازمان نظام وظیفه و همینطور دیوان عدالت اداری شد. با آنکه دیوان به نفع سروش رای داد اما این بازیکن به نتیجه ای نرسید. گفته می شد در ماجرای ابطال کارت او فردی ناشناس از شیراز با فدراسیون فوتبال تماس گرفت و اطلاعاتی داد که از نظر رفیعی تمام آنها اشتباه بود. در همان روزها سروش به دنبال آن بود که بتواند بی گناهی اش را اثبات کند. در نهایت وقتی او دید نمی تواند بدین شکل به تیم ملی برگردد، پذیرفت که به یک تیم سرباز ملحق شود. یکی از مسئولان تیم ملی در این باره می گوید: «سروش به تراکتور رفت تا ما بتوانیم او را به تیم ملی برگردانیم. رفیعی هافبک نفوذی خوبی است و ما در این پست کمبود داریم. به هر حال آقای کی‌روش هم نظرش روی او بسیار مثبت است.» اما حالا رفیعی هم اجازه حضور در تیم ملی را ندارد. با آنکه به نظر می رسد پرونده او با فوتبالیست های جاعل متفاوت بوده اما شامل قانونی شده که آنها را هم از تیم ملی دور کرده است. در همین حال غلامحسین پیروانی و جعفری مدیرعامل سابق این باشگاه هم می گویند از وضعیت زندگی رفیعی در آن زمان و همچنین نحوه معافیتش با خبر بودند. باید دید آیا اتفاقی درباره وضعیت این بازیکن می افتد یا نه.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-16 14:38:16
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۴۸
رانت خوارای تبریز و علی دایی که فکر میکرد با پرونده سربازا قهرمانی رو از فولاد میگیرن و بهش میدن مقصر نابودی یکی از بهترین های ایران هستن
بهرام
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۵۳
رانت خواری تبریز؟؟؟ حال خوبه؟
30 و اندی ساله تیم های پایتخت با پول بیت المال خون تیم های شهرستانی رو میمکن و کل کانالای دولتی و روزنامه ها و خبر گزاری ها دست این دوتیم رانت خواره حالت خوشه عزیز؟
تراختور هم چن سال بیشتر نیست سرباز میگیره اونم امسال به دلیل تخلف های سربازی امسال بیشتر سرباز گرفت و البته چون اکثر تیم های ایرانی و شاید جز گسترش فولاد همگی دولتی هستن بودجه تراختور هم کم شد به دلیل این سرباز ها. حالا همین استقلال و سپاهان بیشتر از تراختور خرج کردن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر