فهرست
نکات بازی سپاهان-تراکتور؛ مهاجم میلیاردی فاجعه
نکات بازی سپاهان-تراکتور؛ مهاجم میلیاردی فاجعه

نکات بازی سپاهان-تراکتور؛ مهاجم میلیاردی فاجعه

آی اسپورت-در شرایطی که همه کارشناسان و هواداران فوتبال از نبردی حیثیتی و دیداری جذاب و پر برخورد خبر می‌دادند دیدار تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. مهاجمان تراکتور که کلا گل نمی‌زنند و از آن سو با رفتن حاج صفی و محرومیت خلعتبری سپاهان هم بخت چندانی برای گل‌زنی به خط دفاع خوب تراکتور پیدا نکرد. نکات این بازی را مرور می‌کنیم:

1-بختیار رحمانی بعد از 4هفته نیمکت نشینی در دیدار مقابل سپاهان به ترکیب اصلی تراکتور بازگشت. البته این موضوع بی‌ربط به مصدومیت سروش رفیعی و سامان نریمان جهان نبود.
2-سرخپوشان تبریزی بعد از تسای مقابل سپاهان اصفهان، با ۷ امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر قرار دارد که این رتبه برای تیمی مدعی دور از انتظار است
3-دو مهاجم تیم تراکتورسازی با گذشت 6 هفته هیچ گلی به ثمر نرسانده اند. حمزه یونس و بایرامی که در این فصل به تناوب خط آتش تراکتور را تشکیل می‌دهند تا کنون موفق به گلزنی نشده‌اند. نکته جالب درباره حمزه یونس که برخلاف بایرامی در تمام مسابقات به میدان رفته، این است که لقب گران ترین بازیکن لیگ پانزدهم را یدک می کشد اما هنوز نتوانسته توانایی هایش را نشان دهد
4-در روزهای بد تراکتور یک نکته مثبت به چشم می‌خورد. آنها فقط 3 گل دریافت کرده‌اند و از خط دفاع مستحکمی سود می‌برند. چه بسا اگر سیوهای اخباری و عملکرد خوب مدافعین تراکتور نبود شاهد اوضاعی به مراتب بدتر برای سرخ‌پوشان تبریزی بودیم.
5-در حالی که روابط هواداران سپاهان و تراکتورسازی پس از اتفاقات هفته پایانی لیگ چهاردهم رو به سردی رفته بود در این بازی هم هواداران تبریزی چندان استقبال نکرده بودند و خبری از شعارهای دوستانه سال های پیش نیز نبود.
6-در این بازی هم مانند سایر دیدارهای سپاهان، عکس محرم نویدکیا و پرچم شماره ۴ در دست هواداران اصفهانی دیده می‌شد ظاهرا‌ ترک بدون دلیل سپاهان و توضیح ندادن دلیل آن غیبت  به هیچ احدی در اصفهان، تاثیری در محبوبیت بازیکن خاص سپاهان ندارد.
7-اولیویرا علاوه بر انتقاد از چمن ورزشگاه، از نقل و انتقالات تیمش هم گله داشت و معتقد بود به دلیل جابجایی زیاد بازیکن در تراکتور مدتی طول می‌کشد تا بازیکنانش هماهنگ شوند.
8-گزارشگر اصفهان در چند صحنه با نوع خاص حمایتش از سپاهان موجب ناراحتی هواداران تراکتور شد. وی همچنین در چند صحنه شجاع خلیل زاده را که سابقه بازی در اصفهان رادارد سینا عشوری خواند. اشتباهات مسلسل وار گزارش‍گر اصفهان باعث شد طرفداران تراکتور در شبکه های اجتماعی انتقادات تندی از او بکنند.
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-16 15:03:29
نظر دهید

۲ نظر
خ
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۲۹
مدیر محترم سایت اگه ترختور واستون مهمه اگه هوادار واست مهمه یه فرخواانی بده واسه بازی پرسپولیس تا همه از ارومیه زنجان اردبیل تهران گرفته تا همه ی شهرهای ترکی تا به استادیوم رفته و همه یکصدا علیه عباسی و تاج ششگلانی اسبقیان شعار بدیم /من خودم تا این فصل همه ی بازی هارو رفته بودم /هوادار دلش از عباسی تاج شگلانی پره /عباسی کوچکترین اعتنایی به هوادار نداره /عباسی با بیرون کردن گردانی کیانی احمدزاده ادینیو کامدار به هدف شومش رسید /مشکل هوادار تونی خطیبی نیس اینها همه میدونند با عشق به ترختور خدمت میکنند /از مسول سایت خواهشمندیم با مسولان سایت های دیگر هماهنگی کنید واسه بازی پرسپولیس فراخوانی بدید مطمن باشید اگر همه ی سایتها فرخوانی بدن علیه عباسی ششگلانی تاج همه با سر میاییند
هادی علیزاده
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۵۷
با سلام

مطلب فوق جهت انتشار خدمتتان ارسال می گردد:

http://spornews.ir/post/1041/%D8%AD%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87.aspx

لطفاً باز نشر فرمایید

به امید همکاریهای بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر