فهرست
نکات بازی استقلال-گسترش؛ خط آتش آبی
نکات بازی استقلال-گسترش؛ خط آتش آبی

نکات بازی استقلال-گسترش؛ خط آتش آبی

آی اسپورت-دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال با دو گل به نفع استقلال به پایان رسید. استقلال در این بازی خارج از خانه باهوش‌تر عمل کرد و با استفاده از فرصت‌های ضد حمله موفق به پیروزی شد.نکات این بازی را مرور می‌کنیم
1- حنیف عمران زاده که به علت مصاحبه اخیرش تنبیه و نیمکت نشین شده بود با مصدومیت مگویان در دقیقه 20 بازی وارد میدان شد.
2- دو مصدومیت و دو تعویض اجباری باعث شد استقلال نتواند برنامه‌های هجومی خود را پیاده کند.  پروپجیچ و برهانی به همین علت وارد بازی نشدند.
3- داریوش شجاعیان که در غم از دست دادن پدرش به سر می‌برد فقط با دو جلسه تمرین در این بازی حضور داشت که ناآمادگی وی کاملا مشخص بود. باید از کمالوند پرسید بازیکنی که نه شرایط جسمی مطلوبی دارد و نه روحیه‌ای مناسب به چه علت در این بازی سنگین به بازی گرفته شد که هم گسترش ضرر کند و هم خود رضاییان؟
4- فردین عابدینی بازیکن سابق استقلال و فعلی تراکتورسازی که مصدوم است با حضور در جایگاه ویژه مسابقه را از نزدیک مشاهده کرد. این در شرایطی است که تراکتور هم‌زمان در یک نبرد حیثیتی به دیدار سپاهان رفته بود اما عابدینی ترجیح داد به تماشای بازی تیم سابقش بنشیند.
5- اعضای تیم استقلال که قرار بود شب گذشته ساعت ۲۳ از تبریز به سمت تهران پرواز کنند به دلیل تاخیر دو ساعته در پرواز ساعت ۲بامداد به تهران آمده و ساعت ۴ صبح رسیدند. انگار در مسئله پروازها بر خلاف خیلی اموردیگر، عدالت رعایت می‌شود و تاخیر برای همه وجود دارد.
6- استقلال در این بازی بدون اسپانسر پا به میدان گذاشت. این‌که بزرگترین تیم‌های فوتبال کشور بدون اسپانسر مسابقه می‌دهند از نکات تاسف برانگیز فوتبال ماست.
7- در اقدامی جالب گسترشی‌ها اجازه مصاحبه با همه را دارند جز رسانه‌های استانی خودشان!
8- سجاد شهباز زاده در 2 بازی لیگ و یک بازی جام حذفی با زدن 5گل، آماری بسیار خوب از خود به جا گذاشته
     
آی اسپورت
2015-09-16 16:03:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر