فهرست
مسوت اوزیل شش هفته از میادین به دور خواهد بود
مسوت اوزیل شش هفته از میادین به دور خواهد بود

مسوت اوزیل شش هفته از میادین به دور خواهد بود

آی اسپورت- این بازیکن چهارشنبه شب بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمایش هایی بود که شدت مصدومیتش را مشخص می کرد. در بدترین حالت ممکن بود او دیدار در نیمه نهایی رقابتهای اف ای کاپ برابر ویگان را در روز 12 آوریل از دست بدهد.

این بازیکن در نیمه ی اول دیدار برابر بایرن مونیخ ازناحیه ی همسترینگ احساس ناراحتی کرد اما تا پایان این نیمه از مصدومیتش با خبر نبود.

او چهار شنبه شب به بیمارستانی در لندن رفت و احتمالا نتایج ازمایشات وی پنج شنبه صبح اعلام می شود.

پزشکان آرسنال مصدومیتی چهار تا شش هفته ای را برای این بازیکن پیش بینی می کنند.البته طول دوره ی نقاهت این بازیکن پتج شنبه مشخص می شود. این بازیکن 25 ساله در هفته های اخیر در کانون توجه است و عملکرد او در تیم انتقادهای زیادی را به همراه داشته است.

اما آرسن ونگر که این بازیکن را با رقم 42 میلیون پوند برای مدت 5 سال به آرسنال آورده معتقد است آینده ی آرسنال با اینبازیکن رقم می خورد.

مربی توپچی ها اعتقاد دارد اوزیل به دلیل ضربه ی پنالتی که در دیدار دور رفت رقابت های لیگ قهرمانان برابر بایرن از دست داد شدیدا تحت تاثیر قرار گرفته است. او قصد داشت با پشتیبانی از هافبک تیمش فشار ها را از روی وی بردارد.

منابع نزدیک به اوزیل فاش کرده اند که روند انتقال اوزیل به لندن کمی طولانی شده است و اعضای خانواده اش به صورت متوالی سفرهایی برای کمک به این بازیکن در لندن داشته اند.

اما پس از دو ماه و نیم غیبت آرون رمزی برای حضور در بازی یکشنبه برابر تاتنهام آماده است. علاوه بر اوزیل دفاع چپ آرسنال گیبس نیز احتمالان به دیدار تاتنهام نمی رسد. همچنین ناچو، سانوگو، کالستروم و بندتنر نیز به اینبازی نمی رسند.

     
آی اسپورت
2014-03-13 02:37:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر