فهرست
مارتینو: پشتیبانی هواداران از تیم عالی بود
مارتینو: پشتیبانی هواداران از تیم عالی بود

مارتینو: پشتیبانی هواداران از تیم عالی بود

آی اسپورت- مارتینو پس از پیروزی شاگردانش برابر سیتی و صعود به جمع هشت تیم برتر اروپا پاسخگوی خبرنگاران شد:«این هفته قطعا هفته ی خوبی برای ما نبوده است. امشب ما با سخت ترین رقیب ممکن در لیگ قهرمانان مسابقه دادیم، تیمی که می توانست خیلی از این جایگاه بالاتر برود. لحظاتی در این بازی بودند که ما توپ را در کنترل داشتیم و لحظاتی نیز بودند که ما برای به دست آوردن آن در کشمکش بودیم. سیتی بیشتر بازی 11 نفره بود و در این دقایق بسیار خطرناک بود.ما در دیدار رفت در اکثر دقایق بازی با سیتی یک یار بیشتر از آن ها داشتیم و در آن بازی دو طرف شانس های زیادی برای گلزنی داشتند.

امشب آن ها به اینجا آمده بودند تا شرایط را تغییر دهند و ما به خودمان اجازه ندادیم به دلیل برتری که در دیدار رفت داشتیم احساس راحتی کنیم. قابل پیش بینی بود که سیتی می خواهد توپ را به جاهای خاصی ببرد. ما وقتی مالکیت توپ را در اختیار نداشتیم به خوبی برای آن جنگیدیم و از توپ های مرده بهترین استفاده را کردیم.

منچستر سیتی تیمی نیست که بتوان مالکیت توپ را به او داد و به همین دلیل ما امشب اینطور بازی کردیم. قابل پیش بینی است که ما در برابر تیم هایی که خوب توپ را به گردش در می آورند این چنین بازی کنیم.

ما وجود هوادارانمان را انکار نمی کنیم. پشتیبانی آن ها از تیم عالی بود. ما واقعا به چنین چیزی احتیاج داشتیم  و من فکر می کنم این پاداشی بود برای بازیکنان تیممان که اینقدر عالی بازی کردند.»

     
آی اسپورت
2014-03-13 03:23:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر