فهرست
روبن کاوسیاس: از شانس هایمان به خوبی استفاده نکردیم
روبن کاوسیاس: از شانس هایمان به خوبی استفاده نکردیم

روبن کاوسیاس: از شانس هایمان به خوبی استفاده نکردیم

آی اسپورت- روبن کاوسیاس مربی تیم منچستر سیتی که امشب در غیاب پیگرینی که به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نبود سکان دار هدایت سیتی بود پس از بازی به خبرنگاران گفت:«در نیمه ی دوم ما سه یه چهار موقعیت خوب داشتیم که در آنجا فقط یک مهاجم حاضر بود. بنابراین اگر با دو مهاجم بازی می کردیم می توانستیم از چنین موقعیت هایی استفاده کنیم. ما معمولا با دو مهاجم بازی می کنیم اما در برابر باسلونا با چنین هافبک های خوبی ما فکر کردیم نیاز داریم خط هافبک را تقویت کنیم. من فکر می کنم این مساله روی نتیجه ی مسابقه تاثیری نداشت.

گاهی شما گل می زنید و گاهی نمی توانید گل بزنید. ما تلاش کردیم، شانس هایی داشتیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. ما باید به تلاش ادامه بدهیم و از بازیکنان و عملکردمان خوشحال هستیم. بازیکنان انسان هستند نه ماشین و شما وقتی در بازی های زیاد به میدان می روید باید انتظار بازی های بی کیفیت را نیز داشته باشید.

خیلی زود است که بپرسیم سرخیو آگرو چه مدت غایب خواهد بود. فکر نمی کنم مصدومیتش جدی باشد.او در عضله اش احساس درد می کرد. ما آزمایش هایی انجام خواهیم داد و این مصدومیت را بررسی می کنیم.

ما بازی خوبی را در برابر رقیبی خوب انجام دادیم. زمانی که بازی 0-0 بودشانس خوبی برای زدن گل برتری داشتیم. آن ها هم شانس هایی داشتند ولی ما شانه به شانه ی هم بازی کردیم. البته سخت است ده نفره برابر چنین تیمی ایستادگی کنیم ولی ما عملکرد خوبی داشتیم و خوشحال به خانه می رویم.»

     
آی اسپورت
2014-03-13 03:40:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر