فهرست

پیش بازی پورتو - ناپولی؛ شاگردان بنیتس در رویای قهرمانی

آی اسپورت - پس از پیروزی دلچسب روز یکشنبه، پورتو به دنبال ادامه ی روند رو به رشدش در برابر ناپولی خواهد بود. آن ها با روحیه ای خوب زیر نظر مربی جدیدشان امیدوار خواهند بود تا بتوانند تا مراحل پایانی یورو لیگ پیش روند.

لوئیس کاسترو که تحت عنوان مربی موقت در پورتو حضور دارد توانست تیمش را با 2 گل ریکاردو کوارشما با نتیجه 4-1 در لیگ پرتغال به پیروزی برساند. کوارشما در 13 بازی 7 گل برای پورتو به ثمر رسانده است.

مسئولان باشگاه پورتو هفته قبل پائولو فونسکا را پس از کسب نتایج ضعیف از کار برکنار کرده بودند. پورتو پس از بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون در رده ی سوم لیگ پرتغال قرار گرفته است.

در آن سوی میدان ناپولی پس از پیروزی دلچسب در برابر رم در شرایط خوبی قرار گرفته است. آن ها البته پس از یوونتوس و رم در رتبه ی سوم سری آ قرار گرفته اند اما بسیار امیدوار هستند تا در پایان فصل رتبه ی دوم را کسب کنند.

Gonzalo Higuain Napoli Swansea 02272014

3 مهره ی هجومی پورتو بزرگ ترین خطر برای ناپولی محسوب می شوند. جایی که ریکاردو کوارشما بازگشتی شگفت انگیزدر سن 30 سالگی داشته است و در سمت  چپ بسیار خطر ساز ظاهر می شود. در کنار او جکسون مارتینز و سیلوستره وارلا نیز حضور دارند که قدرت تهاجمی پورتو را چند برابر خواهند کرد.

کوارشما که از الاهلی امارات به پوتو پیوست به خوبی توانسته است شایستگی هایش را به اثات برساند. گرچه در اوایل بسیاری از این انتقال به عنوان انتقالی سوخته یاد می کردند اما کوارشما به خوبی نشان داد که از استعداد ذاتی خوبی برخوردار است.

پورتو در دور قبل با قانون گل زده در خانه حریف پس از تساوی 5-5 در مجموع در برابر فرانکفورت به دور بعد صعود کرد در حالی که شاگردان بنیتز در شرایطی آسان تر و با پیروزی 3-1 در مجموع مقابل سوانسی جواز حضور در این مرحله را کسب کردند.

     
آی اسپورت
2014-03-13 09:33:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر