فهرست
برانکو: بهتر می‌شویم و به رده‌های بالای جدول می‌رسیم
برانکو: بهتر می‌شویم و به رده‌های بالای جدول می‌رسیم

برانکو: بهتر می‌شویم و به رده‌های بالای جدول می‌رسیم

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ یعد از چهارمین شکست پرسپولیس در مسابقات امسال در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و پاسخ‌گوی خبرنگاران شد. صحبت‌های برانکو را می‌خوانید:

** به سایپا تبریک می‌گویم و همین طور از هواداران عزیزمان به خاطر اینکه آنها را با بازی خودمان مایوس کردیم عذرخواهی می‌کنم. از طرف دیگر متاسفم که وقتی می‌بازیم چهره بازیکنان ما اینقدر غمگین می‌شود و فرصت‌های خوبی را از دست دادیم.
** امروز مقابل دوندگی و بازی محکم حریف راهکاری پیدا نکردیم و توپ‌های زیادی دست‌مان بود که می‌توانستیم با حفظ آنها بازی را کنترل کنیم. ما پنالتی را از دست دادیم و حریف با زدن پنالتی جریان مسابقه را عوض کرد و طبیعی است که وقتی به دنبال جبران گل خورده هستیم و با تمام قوا حمله می‌کنیم و فضای مناسبی به حریف روی ضد حمله می‌دهیم، چاره‌ای جز تلاش و کار بیشتر نداریم.

** آنالیز خوبی برای این بازی داشتیم ولی بازی در زمین متفاوت است و بازیکنان باید آنطور که در زمین ظاهر شوند نتوانستند وظایفشان را انجام بدهند و نتوانستند توپ را به خوبی به گردش بیاورند و در ابتدای مسابقه خیلی از حرکات ما متوقف شد.
** قبول دارم که کیفیت بازی‌های قبل را نداشتیم اما وقتی روی فرم ایده‌آل بودیم وقفه‌ای برای بازی‌ها به خاطر تیم ملی ایجاد شد که کارمان متوقف شد. به زمانی نیاز داریم تا به شرایط قبل برگردیم و پنالتی زن اول تیم طارمی است و در بازی باپیکان هم دیدید که پنالتی را گل کرد و او اعتماد به نفس دارد. دیدید که پنالتی دوم را هم خودش گل کرداما متاسفانه پنالتی اول را بد زد.
** خستگی از تیم ملی نمی‌تواند چندان تاثیرگذار باشد وشاید این مساله خیلی کم روی عملکرد تیم تاثیرگذار باشد و 20 روز لیگ تعطیل بود و این مساله روی کیفیت تیم اثر می‌گذارد. درک می‌کنم که هواداران مایل بودند سوشا مکانی پنالتی بزند اما ما طارمی را انتخاب کرده‌ایم و او پنالتی زن اول ماست. در مورد از دست رفتن موقعیت‌های گل باید بگویم قبول دارم موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و در یک بازی همه فرصت‌ها گل می‌شود و در یک بازی فرصت‌های زیادی از دست می رود.** انتظارمان این نیست که باخت‌های ما تداوم پیدا کند و نظرمان این است که بهتر خواهیم شد و هر چه سریع‌تر خودمان را به رده‌های بالاتر جدول می رسانیم. برای از دست دادن گابریل و نوری پشیمان نیستم واز کار با پرسپولیس لذت می‌برم. قطعا تلاش‌های ما نتیجه می‌دهد.کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-16 21:32:04
نظر دهید
۱ نظر
Derrick Rose
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۵۸
شب دراز است و ،... هفته بعد باخت به ملوان و باخت تو تبریز کاملا قابل پیش بینی هست،.. امیدوارم بعد این دو بازی اخراج شی،.. امیدوارم ،..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر