فهرست
میکسدزون پرسپولیس: پنالتی اشتباه بود، شرمنده‌ی هواداران شدیم
میکسدزون پرسپولیس: پنالتی اشتباه بود، شرمنده‌ی هواداران شدیم

میکسدزون پرسپولیس: پنالتی اشتباه بود، شرمنده‌ی هواداران شدیم

آی اسپورت- پرسپولیس امروز یک شکست دیگر هم در کارنامه‌ی امسال خود ثبت کرد. بازیکنان این تیم در پایان این بازی گفتند:

محسن بنگر
باختیم اما باز هم مشکل داوری وجود داشت، به نظرم پنالتی نبود. یک قانون به فوتبال اضافه شده و آن اینکه توپ را در محوطه 18 قدم با سر هم بزنی، پنالتی است! درست است خوب نبودیم. از بس موقعیت از دست می‌دهیم خسته شدیم. خودمان هم نمی‌دانیم چه کار کنیم. پنالتی از دست می‌دهیم. تک به تک از دست می‌دهیم. بعد یک توپ می‌آید و به گل تبدیل می‌شود. خود ما هم ناراحتیم. نمی‌دانیم چه کار کنیم. برانکو دارد سکته می‌کند. هر کاری می‌کنیم توپ به گل تبدیل می‌شود. بازیکنان مقصر هستند. همه چیز در اختیار ماست، کسی در زمین جلوی ما را نمی‌گیرد. خودمان موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کنیم.

رامین رضاییان
فقط می‌خواهم بدانم داور چرا در این بازی برای سایپا پنالتی گرفت در حالی که توپ در محوطه جریمه به سرم برخورد کرد نه دستم. برای داور انواع قسم‌ها را خوردم که شما چه جور تشخیص دادید توپی که به این محکمی به سرم برخورد کرده پنالتی بوده است، وقتی توپ به سرم خورد تا دو ثانیه گیج بودم، اما به یک باره دیدم داور اعلام پنالتی کرده است که کم مانده بود دیوانه شوم. توپ واقعا به دستم نخورد حتی قبل از اینکه به سرم برخورد کند، به داور قسم خوردم که توپ فقط به سرم برخورد کرده اما او قسم خورد که توپ به دستم خورده و پنالتی بوده است.

امید عالیشاه
متاسفانه دچار مصدومیت شدم. بازی قبل نیز از ناحیه صورت مصدوم شده بودم اما در این مسابقه مچ پایم دچار صدمه دیدگی شد. بازی را هم واگذار کردیم در شرایطی که در نیمه اول موقعیت های بسیار خوبی داشتیم. یک پنالتی از دست دادیم و از گل کردن آن عاجز ماندیم. ما نیاز زیادی به سه امتیاز این مسابقه داشتیم. امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم نتیجه مورد نظر خود را کسب کنیم.متاسفم و شرمنده هواداران شدیم.

بابک حاتمی
نمی‌دانم چرا ما در ورزشگاه آزادی از موقعیت‌های خود استفاده نمی‌کنیم و در آخر هم چند توپ می‌آید و درون دروازه‌مان می‌رود وقتی نزنید می‌خورید. ما اشتباه آنچنانی نداشتیم در گل دوم همه جلو کشیده بودیم که ضد حمله خوردیم گل اول هم به دست رامین رضاییان خورد. از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم همیشه این حرف و حدیث‌ها بوده است و آنها هم حق دارند. وقتی در زمین خودمان می‌بازیم این اتفاقات هم می‌افتد. سایپا دو موقعیت گل داشت که از آنها هم استفاده کرد اما ما چندین توپ را از دست دادیم.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-16 22:39:50
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۳۱
خجالت بکشین لنگیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر