فهرست

پیش بازی یوونتوس - فیورنتینا؛ راند دوم

آی اسپورت - فیورنتینا مجددا در "یوونتوس استادیوم" باید در برابر قدرتمند ترین تیم ایتالیا صف آرایی کند. آن ها یکشنبه ظهر با تک گل زیبای آساموا مغلوب یوونتوس شدند اما این بار امیدوارند تا بتوانند دست پر از خانه ی حریف خرج شوند.

فیورنتینا امیدوار است تبدیل به اولین تیمی شود که توانسته از آوریل سال قبل یوونتوس را در خانه اش شکست دهد. آخرین بار بایرن مونیخ موفق به انجام این مهم شده بود.

یووه هر 12 دیدار اخیرش در خانه را در تمامی رقابت ها با پیروزی پشت سر گذاشته است و جدا از این، تمامی 14 دیدارشان در لیگ را در ورزشگاه خودی پیروز شده اند. رکوردهای آنان در خانه اعجاب آور است و هر حریفی را به وحشت می اندازد.


http://sport.sky.it/static/contentimages/original/sezioni/sport/calcio_italiano/2013/02/06/pirlo_juventus_fiorentina_getty.jpg

با این حال مونتلا اعتماد به نفس خوبی دارد چرا که شاگردان او تنها تیمی هستند که توانسته  در لیگ یوونتوس را شکست دهد. آن ها در فلورانس با نتیجه حیرت انگیز 4-2 یووه را در هم شکستند. با این حال آن ها اصلی ترین بازیکنشان یعنی جوزپه روسی را در اختیار ندارند. روسی در جریان پیروزی 4-2 در برابر یووه موفق به زدن 3 گل شده بود.

شاگردان مونتلا  دور قبل با نتیجه  4-1 در مجموع از سد حریف دانمارکیشان گذشتند در حالی که یوونتوس نیز به راحتی و در مجموع با نتیجه 4-0 ترابوزان را حذف کرده بود.

پابلو اسوالدو که در هر دو دیدار رفت و برگشت مقابل ترابوزان موفق به گلزنی شده بود احتمالا در کنار جووینکو زوج خط حمله یووه را تشکیل خواهند داد. کالوس تبس به علت مصدومیت احتمالا این دیدار را از دست خواهد داد اما فرناندو یورنته برای این بازی در دسترس خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-03-13 09:38:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر