فهرست
دیناموزاگرب 2 – آرسنال 1؛ شوک سنگین به توپچی ها
دیناموزاگرب 2 – آرسنال 1؛ شوک سنگین به توپچی ها

دیناموزاگرب 2 – آرسنال 1؛ شوک سنگین به توپچی ها

آی اسپورت – آرسنال در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان با نتیجه 2-1 مقابل تیم دینامو زاگرب شکست خورد. توپچی ها که با تغییرات زیادی به این بازی آمده بودند، شروع خوبی داشتند اما روی ضد حملات آسیب پذیر نشان می دادند و مقابل بازیکنان سرعتی تیم میزبان به مشکل خوردند و بعد از 24 دقیقه تاوان این نقطه ضعف را دادند.
ضربه بازیکن دینامو در اثر برخورد به الکس اوکسلید چمبرلین به درون دروازه آرسنال رفت تا یک گل به خودی ثبت شود و دینامو از آرسنال پیش بیفتد. اوضاع برای آرسنال، پیش از پایان نیمه اول، بدتر هم شد چرا که اولیویه ژیرو مهاجم این تیم با دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شد تا تیم ونگر 10 نفره شود.
آرسنال نیمه دوم را هم خوب شروع کرد اما جونیور فرناندس روی یک ضربه کرنر در اثر یارگیری ضعیف مدافعان آرسنال، با ضربه سر گل دوم را برای دینامو زد تا این تیم در آستانه یک برد رویایی قرار بگیرد. تئو ولکات مهاجم آرسنال در زمینی که در سال 2008 برای تیم ملی انگلیس در آن هت تریک کرده بود، توانست باز هم گل بزند تا اختلاف دو تیم به یک گل برسد. با این وجود و به رغم فشار زیادی که آرسنال به میزبان خود آورد، دینامو به خوبی مقاومت کرد تا تیم لیگ برتری یک بار دیگر در اروپا ضربه بخورد.
     
آی اسپورت
2015-09-17 02:06:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر