فهرست

کمپانی: پنالتی واضحی برای ما گرفته نشد

آی اسپورت- ونسان کمپانی کاپیتان منچستر سیتی از داوری بازی دیشب تیمش مقابل بارسلونا که به حذف سیتیزن ها از اروپا منجر شد، راضی نیست.

وقتی بازی 1-0 بود، به نظر می‌رسید که یک پناتی روی ژکو توسط پیکه انجام شد. پس از آن اتفاق، کمپانی  توانست بازی را به تساوی بکشاند ولی گل دقایق آخر آلوز تیر خلاصی بود بر پیکر سیتی.حال کمپانی معتقد است که اگر پنالتی گرفته شده بود، امیدهای سیتی باز می‌گشت.

وی در مصاحبه با Sky Sports  گفت: "به نظر من، یک پنالتی واضح بود.ژکو در موقعیت شوت‌زنی بود و رویش خطا شد.

این اتفاق باعث شد که موقعیت از بین برود. می‌توان راجع به موضوعات این‌چنینی صحبت کرد ولی مشخص نیست که این اتفاقات می‌توانست باعث صعود تیم شما شود یا خیر.

چندین بار موقعیت های خوبی برای گازنی داشتیم.وقتی پس از آن صحنه ی مشکوک، داور مارا 10 نفره کرد، فکر نمی‌کنم که شرایط آسانی برای بازی کردن مقابل یک تیم 10 نفره داشتیم."

سیتی در شرایطی به نوکمپ سفر کرد که بارسا برتری خوبی نسبت به آنها داشت. آبی اناری ها در اتحاد توانسته بودند 2-0 پیروز شوند ولی کمپانی معتقد است که او و هم تیمی هایش بیشتر از 180 دقیقه با کاتالان ها جنگیدند.

وی گفت: "در هر دو بازی، وقتی 11 بازیکن در زمین بود، فاصله ی بین دو تیم زیاد نبود. مسلما مسی بازیکن فوق العاده ایست و وقتی پا به توپ می‌شود هر اتفاقی ممکن است بیفتد و تفاوت ها را رقم می‌زند."

     
آی اسپورت
2014-03-13 09:53:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر