فهرست
مجید کامپیوتر و نصبِ ویندوزِ طلبکاری!/ بدآموزیِ آقامعلم
مجید کامپیوتر و نصبِ ویندوزِ طلبکاری!/ بدآموزیِ آقامعلم

مجید کامپیوتر و نصبِ ویندوزِ طلبکاری!/ بدآموزیِ آقامعلم

آی اسپورت- تا قبل از اعتراض شدید اواخر فصل قبل به «غرض ورزی» علیرضا فغانی، مجید جلالی همواره به عنوان یک مربی آرام در فوتبال ایران شناخته می شد. مردی که اعتراض هایش به داوری و توجیه های بعد از شکست اش همیشه در آرامش صورت می گرفتند و از جنجال فاصله داشتند. جلالی به گفته خودش، دوست نداشت جزو جریان آدم های رنگی و صداهای بلند فوتبال ایران باشد اما این روزها، تبدیل به آدم کاملا متفاوتی شده است. مردِ اعتراض با صدایِ بلند، نارنجیِ همیشه معترض! 


سایپا، روز گذشته نتیجه ارزشمندی در آزادی گرفت. آن ها البته تا قبل از پنالتی اشتباه داور به خاطر برخورد توپ به سر رضاییان، هیچ موقعیتی نداشتند و بعد از آن بود که توانستند در مسیر پیروز شدن قرار بگیرند. با این وجود جلالی به عنوان مربی معترض به کنفرانس خبری آمد و تاکید کرد که سایپا نباید قربانی اشتباهات بازی های قبلی علیه پرسپولیس شود!  لجبازی های آقای کامپیوتر حتی بعد از تماشای صحنه های آهسته نیز ادامه پیدا کرد و او این بار در استودیوی شبکه ورزش، به خاطر کارشناسی های نصیرزاده به این چهره معترض شد تا تفاوت اش با فصل های گذشته را علنی کرد. ادعاهای عجیب تر جلالی اما کمی بعد شکل گرفتند. وقتی که او سهمیه نگرفتن سایپا در فصل گذشته و کسب فقط یک قهرمانی در همه ادوار لیک را به دست های پشت پرده ربط داد! 


آقای معلم، بهتر از هر کس دیگری می داند که سایپایِ لیگ چهاردهم، هرگز به خوبی سپاهان، تراکتور، نفت و ذوب آهن نبود و شانسی برای کسب سهمیه نداشت. اگر قرار بود سایپا با همان ترکیب سهمیه بگیرد، طبیعتا جلالی ناچار نمی شد در تابستان با ایجاد یک اتقلاب در تیم، میانگین سنی سایپا را چندین سال افزایش بدهد. در همه این سال ها، تیم های جلالی هرگز در حد و اندازه های قهرمانی نبوده اند و تنها قهرمانی او در لیگ برتر با پاس نیز، همواره حرف و حدیث های زیادی را پشت سر خود دیده است. البته که توی ماجرای این ادعاهای باورنکردنی، بیشتر از مجید جلالی، باید به فوتبال و سیستمی ایراد گرفت که معلم مسن اش را وادار می کند برای نتیجه گرفتن، به سبک جوان های تازه وارد به فوتبال از زمین و زمان اشکال بگیرد و همیشه بهانه ای برای ناکام ماندن داشته باشد. اینکه دیگران نگذاشتند. اینکه دیگران نخواستند. 

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-17 15:44:28
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۲۲
اسم سایتتون رو عوض کنین بذارین آی لنگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر