فهرست
اعتراض منصوریان: صداوسیما تجدید نیاورد، رفوزه شد
اعتراض منصوریان: صداوسیما تجدید نیاورد، رفوزه شد

اعتراض منصوریان: صداوسیما تجدید نیاورد، رفوزه شد

با وجود اعلام قبلی صداوسیما مبنی بر پخش دیدار تیم‌های الاهلی امارات و نفت تهران، این بازی از شبکه سه سیما پخش نشد و همین موضوع باعث شد سرمربی تیم نفت موضع‌گیری کند.

علیرضا منصوریان پس از شکست شب گذشته تیم خطاب به مسئولان صداوسیما گفت: شما یار دوازدهم ما نبودید و بازی تیم نفت در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و صعود احتمالی به مرحله بعد هیچ اهمیتی برای شما نداشت. من برای سازمان صداوسیما و رئیس شبکه سه متأسفم، چون فقط شعار می‌دهند. بازهم تأکید می‌کنم شما در چنین بازی حساسی یار دوازدهم ما نبودید و یک درخواست از شما دارم که بازی‌های فصل آینده ما در لیگ قهرمانان آسیا را هم پخش نکنید. من پس از بازی به دلیل شکست برای مردم فوتبالدوست ایران ناراحت شدم و از اینکه نتوانستیم به جمع 4 تیم برتر آسیا صعود کنم شرمنده آنها هستم. چیزی که پس از پایان بازی مرا خیلی ناراحت کرد، این بود که رسانه ملی برای مردم فوتبال دوست ایران احترام قائل نشد و به رغم اعلام قبلی بازی را پخش نکرد. در حالی که از چند روز قبل پخش مستقیم آن را اعلام کرده بود در واقع صداوسیما با این کار خود به دیدگاه و شعور مخاطبین فوتبالدوست خود توهین کرد و آنها را سر کار گذاشت. من فکر می‌کنم دلیل اصلی این کار این بود که بازی نفت برای آنها منافع مالی نداشت. مطمئنم اگر به خاطر فشار تماشاگران استقلال و پرسپولیس و اسپانسرها و در مجموع منافع مالی نبود، علاقه چندانی به پخش بازی‌های آنها نداشتید و برای هواداران این دو تیم هم احترامی قائل نبودید، چون اصلاً تنها چیزی که برای شما اهمیت ندارد، زیبایی‌های فوتبال است.
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-17 16:27:07
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۵۹
کی می شه مربیهای ایرانی جنبه باختو پیدا کنن، خدا می دونه. کار صدا و سیما نادرست، ولی مثلا با پخش زنده فوتبال، نفت برنده می شد؟ قرار بود انرژی مثبت از طریق تلویزیون براش فرستاده بشه؟ الان تو لیگ ایرانم اخری، صدا و سیما مسئولشه؟ عوض این حرفا تمرکزت رو تیمت می ذاشتی به حای اینکه هر روز به فکر مربیگری استقلال باشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر