فهرست
سوژه داغ: بدهی وحشتناک وزارت خارجه به فدراسیون فوتبال
سوژه داغ: بدهی وحشتناک وزارت خارجه به فدراسیون فوتبال

سوژه داغ: بدهی وحشتناک وزارت خارجه به فدراسیون فوتبال

آی اسپورت- فدراسیون فوتبال همچنان در تلاش است تا طلب خود از وزارت خارجه را به طور کامل بگیرد. چندی پیش بود که فیفا 5/5 میلیون دلار پول ایران را به حساب سفارت ایران در سوئیس ریخت تا پول به حساب وزارت خارجه منتقل شود. پول اتفاقات به سفارت خانه ایران در ابوظبی رسید و قرار شد وزارت خارجه در چند قسط این پول را دست فدراسیون فوتبال برساند. چندی پیش یک میلیون دلار از این پول به دست کفاشیان رسید که خیلی زود هزینه شد. کفاشیان می گفت بخش زیادی از این پول را به آژانس مسافرتی شان داده و کمی از بدهی های شان را صاف کرده است. اخیرا هم یک میلیون دلار دیگر به دست فدراسیون در تهران رسید که به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال هزینه شده است.
جالب اینجاست که با وجود دریافت پول دو میلیون دلار از وزارت خارجه هنوز کفاشیان موفق نشده حقوق کروش و دستیارانش را بدهد. یعنی نزدیک به 7 میلیارد پول به حساب فدراسیون واریز شده اما همچنان برای پرداخت دستمزد مربیان خارجی شان مشکل دارند. گویا هزینه های جاری در فدراسیون زیاد است و کفاشیان تا به خود بجنبد این پول ها هزینه شده است. البته وزارت ورزش اعتقاد دارد فدراسیون باید با حساب و کتاب بیشتری پول ها را خرج کنند. به هر حال فدراسیون بابت کارهای تبلیغاتی اش درآمد دارد و اخیرا هم ویدئویی برای یکی از اپراتورها ساخته که برایش درآمدزا بوده است.
از مجموع طلب های فدراسیون از وزارت خارجه تنها 5/3 میلیون دلار باقی مانده است. در صورتی که این پول نیز به حساب فدراسیون واریز شود، باید دید آیا تسویه حساب با کروش و دستیارانش انجام خواهد شد یا نه؟
     
آی اسپورت
2015-09-17 16:34:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر