فهرست

سردار رکورد گلزنی دایی را می شکند؟ آزمون در نقش تام کروز!

آی اسپورت - همین چند روز قبل بود که گزارش یک سایت انگلیسی درباره علی دایی را برایتان منتشر کردیم. گزارشی که به بررسی آمار فوق العاده گلزنی علی دایی اختصاص داشت و اینکه وین رونی  مهاجم تیم ملی انگلیس هر چقدر تلاش کند، نمی تواند به رکورد دایی برسد. دایی طی 13 سال حضورش در تیم ملی، در 149 بازی، 109 گل به ثمر رساند. آماری رویایی که رسیدن به آن تقریبا غیر ممکن است اما شاید تنها یکنفر در فوتبال ایران بتواند نقش تام کروز! را بازی کند و او کسی نیست جز سردار آزمون که در 12 بازی ملی،  8 گل زده است.
دایی در 24 سالگی تازه اولین بازی ملی اش را تجربه کرد و این در حالیست که سردار از 19 سالگی به تیم ملی رسیده. دایی در دو سال ابتدایی حضورش در تیم ملی، 7 گل در  17 بازی زده و آزمون تا اینجای کار موفق شده در 12 بازی، 8 گل بزند. آزمون در صورت ادامه این روند شاید بتواند از غیرممکن، ممکن بسازد و رکورد گلزنی دایی را به نام خودش کند هر چند این نکته را هم باید در نظر داشت که دیگر تیمی مثل گوام و مالدیو 20- 10 سال قبل وجود ندارد که مثل آب خوردن گل بخورد و به همین دلیل آزمون کار فوق العاده سختی برای رسیدن به رکورد شهریار فوتبال ایران خواهد داشت.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-18 10:13:03
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۲۵
خجالت هم خوب چیزیه؛ انصاف هم بد نیست...


چندین مرتبه در مقاله های قبلی هم اشاره میکنید که دیگه تیمی مثل گوام و مالدیو نیست ... انگار علی دایی از این تعداد گل، 100 گل فقط به این 2 تا تیم زده ...
یا انگار یک تنه 17 گل به مالدیو در هر مسابقه زده...

بابا اگه قرار یکی رو بالا ببرید ، ارزش دیگری رو کم نکنید، چرا ما ایرانی ها انچنینیم ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر