فهرست
استقلالی‌ها ناراضی از پیراهن‌های جدید / بی‌کیفیت، بدون سایزبندی
استقلالی‌ها ناراضی از پیراهن‌های جدید / بی‌کیفیت، بدون سایزبندی

استقلالی‌ها ناراضی از پیراهن‌های جدید / بی‌کیفیت، بدون سایزبندی

آی اسپورت - بعد از پایان قرارداد تولیدی مجید با باشگاه استقلال برای تولید پیراهن های این تیم برای فصل جاری مسئولان استقلال با تولیدی 361 که یکی از برندهای معروف در جهان ورزش به شمار می ورد وارد مذاکره شده و با این تولیدی قرارداد امضا کردند. فارس در گزارشی نوشته چون هیات مدیره استقلال دیر انتخاب شد و به تبع آن چارت اداری باشگاه نیز دیر تعیین شد امضا قرارداد با شرکت مذکور دیرهنگام صورت گرفته و این تولیدی به باشگاه استقلال اعلام کرده پیراهن های اصلی و درجه یک خود را برای اول فصل نمی‌تواند آماده کند. استقلالی ها در 6 هفته ای که از لیگ گذشته پیراهن هایی را برتن کرده اند که به گفته مسئولان این تیم درجه یک نیستند و پیراهن های اصلی در راه هستند و اینکه چه زمانی قرار است این لباس ها برسد معلوم نیست و شاید تا آن موقع کم کم صدای بازیکنان در آید. تا به اینجا هم برخی از اعضای کادرفنی استقلال به دلیل بی کیفیتی این لباس ها آنها را تحویل نگرفته اند. مسئله جالبی که پیش آمده این است که در غیبت بهرام افشارزاده که به ترکمنستان رفته بود کسی در باشگاه مسئولیت قرارداد با این شرکت را قبول نکرده است. علی نظری جویباری روز چهارشنبه اعلام کرد که نمی‌داند طرف حساب باشگاه با این شرکت کیست. بازیکنان استقلال در بازی با گسترش فولاد علاوه بر اینکه با کیفیت بد لباس مواجه بودند با مشکل سایز هم روبه‌رو شدند و برخی پیراهن ها تنگ و کوتاه بوده است. سوالی که برای بازیکنان به وجود آمده این است که چرا در باشگاه کسی سایز اصلی بازیکنان را نمی‌داند که به هنگام توزیع لباس بازیکنان با مشکل کوتاهی و تنگی پیراهن ها روبرو نشوند. حتی این سوال پیش می آید که تولیدی مذکور از روی عمد اینگونه لباس ها را به باشگاه استقلال تحویل می دهد یا شخص مامور و تحویل گیرنده این پیراهن ها چرا آمار صحیح سایز بازیکنان را اعلام نکرده و درثانی وقتی با کیفیت نامرغوب لباس ها مواجه می شود چرا لباس ها را تحویل می گیرد و البته اینکه چرا سرپرست تیم وقتی با اعتراض بازیکنان روبرو می شود حاضر به پس دادن پیراهن ها یا اعلام گزارش به معاون ورزشی یا هیات مدیره نمی شود؟ همه چیز دست به دست هم داده تا باشگاه یا مسئول امضای قرارداد با این تولیدی مقابل بازیکنان قرار گیرد چرا که تاکنون کسی در باشگاه مسئولیت این امضای قرارداد را به عهده نگرفته مگر اینکه افشارزاده خودش بابت رفع این مشکل در تیمش اقدامات لازم را انجام دهد.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-18 14:00:15
نظر دهید
۴ نظر
ناینگولان راجا
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
کیسه حموم رو چه به این حرفها ..مهم اینه که خوب بشوره با روشور مچ بشه ....
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۳۳
ناینگولان راجا تو ساکت لنگ ته جدولی که فقط تو امثال تو لایق این حرفید.
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۳۳
ناینگولان راجا تو ساکت لنگ ته جدولی که فقط تو امثال تو لایق این حرفید.
NJR-11
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
اینکه تو همه کامنتا میزنی نام و نام خانوادگی ...چند تا دلیل داره .. دلیل اول اینه که خیلی فک کردی اسم با مزه ایه ... که بد ریدی!
... دومین مساله اینه که احتمالا بابا ننه ات بدو تولدت گذاشتنت سر راه .. تا الان همینجوری بزرگ شدی نه اسم داری نه فامیلی نه هویت ....نه شناسنامه ...نه اصل و نصب ... تو همه نظرا هم این عنوان زشتت دیده میشه ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر