فهرست
پیشکسوتان بی‌خبر از دنیا: در کرواسی هم برانکو را نمی‌شناسند!
پیشکسوتان بی‌خبر از دنیا: در کرواسی هم برانکو را نمی‌شناسند!

پیشکسوتان بی‌خبر از دنیا: در کرواسی هم برانکو را نمی‌شناسند!

آی اسپورت - باخت پرسپولیس به سایپا، شروع مجدد حملات پیشکسوتان پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ بود. فنونی‌زاده گفته برانکو نمی‌تواند پرسپولیس را از بحران خارج کند، در چین و عربستان بارها اخراج شده و به اخراج شدن عادت دارد. ناصر ابراهیمی، دستیار قدیمی علی پروین هم ادعا کرده بجز خدا، هیچکس برانکو را در کرواسی هم نمی‌شناسد.
پیشکسوتان همیشه منتقد پرسپولیس، برای انتقاد از مربی این تیم حتی زحمت یک جستجوی کوچک هم به خودشان نمی‌دهند. برانکو در چین، یک مربی همیشه اخراجی نبوده و شاندونگ لیونگ این کشور را با اختلاف 13 امتیازی قهرمان این کشور کرده است. او دو بار هم با دینامو زاگرب قهرمان کرواسی شده و در هیچ کشوری مربی تیم قهرمان فرد ناشناخته‌ای نیست. ضمن اینکه او در سال 2006/07 لیگ و جام حذفی را همزمان برد و با 30 برد، دو مساوی و فقط یک باخت از 33 بازی فصل هنوز رکورد مقتدرانه‌ترین قهرمانی لیگ کرواسی را در اختیار دارد.
در 14 دوره گذشته لیگ برتر، بجز پروین و دایی هیچکدام از مربیان قهرمان فوتبال ایران سابقه بازی در پرسپولیس را نداشته‌اند. پیشکسوت‌هایی این تیم اکثرا با کارنامه‌ای ناموفق در عرصه مربیگری، نقش همیشه منتقد مربیان این باشگاه را دارند و شاید یک روز مثل درخشان، به آن‌ها هم فرصت نشستن روی نیمکت پرسپولیس داده شود.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-09-18 16:05:37
نظر دهید

۶ نظر
Derrick Rose
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۳۸
پیشکسوت های ناب پرسپولیس میناوند و شاهرودی وآآقا مجتبی و علی کریمی و شهریار و آقا کریم و آقا مهدی و احمد رضا هستن ....بقیه خواهشا خفه !!!
سارا
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
سلام خسته نباشید
تیتر خبرو ادیت کنید مشکل تایپی داره
الان کیسه کشای بی تربیت میریزن وسط سواستفاده میکنن
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۱۹
پیش چی چی؟!! lol
D-ROSE
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
البته افشین خان هم هستن....افشین با تعصب
Danial
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۴۷
آقا من استقلالی اما انصاف هم چیز خوبی‌ هست. برانکو مربی خوبی‌ هست و سبک بازی پرسپولیس هم کاملا عوض شده. درسته که بد نتیجه گرفته تا اینجا اما اونقدر هم بد بازی نکرده. پرسپولیس دو تا مشکل اساسی‌ داره یکی‌ اینکه از هر ۱۰ فرصت گٔل فقط یکی‌ گٔل میشه دوم اینکه بنگر و سوشا دو فاجعه به تمام معنا هستند برای تیم. مشکل اول با تمرین و تمرکز حّل می‌شه اما بنگر و سوشا رو نمیدونم چیکار می‌خواد بکنه برانکو. من شخصا از اینکه برانکو داره تو فوتبال ایران کار میکنه ( حتی تو تیم رقیب) خوشحالم چون معتقدم مرّبی هست که میتونه چیزی به این فوتبال ما اضافه کنه.
-
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۰۷
سارا جون کجایی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر