فهرست
نکته تکراری: کواچ تایم اوت نمی گیرد
نکته تکراری: کواچ تایم اوت نمی گیرد

نکته تکراری: کواچ تایم اوت نمی گیرد

آی اسپورت- از همان اولین روزهای حضور اسلوبودان کواچ روی نیمکت تیم ملی والیبال، نکته بارز درباره او، بی علاقه بودنش به درخواست وقتِ استراحت برای تیم ملی در جریان بازی ها بود. بر خلاف ولاسکو که بهره زیادی از این لحظات می برد، کواچ به سبب تجربه های باشگاهی، بیشتر علاقه مند به والیبال سریع و کم توقف بود و همین موضوع موجب می شد او جریان بازی را قطع نکند و برای تیم تایم اوت نگیرد. 


در روزهای درخشان تیم ملی با کواچ و کسب نتایج فوق العاده در لیگ جهانی، کمتر کسی روی این عادت خاص آقای سرمربی حساس بود اما حالا که اسکوربردها مدام مجبور می شوند داستان های شکست تیم ملی ایران را روایت کنند، رفتارها، تصمیم ها و تعویض های بوبان نیز بیشتر از همیشه به چشم می آیند. او هنوز هم تمایلی برای تایم اوت گرفتن و قطع کردن روند امتیازگیری حریف ندارد. همین حالا و در آغاز ست دوم نبرد ایران با ژاپن، تیم ملی با نتیجه 4-1 از حریف عقب افتاد اما کواچ به بازی ادامه داد و مسابقه را متوقف نکرد. او اساسا تا پیش از امتیاز 18 درخواست وقت استراحت نمی کند و این اتفاق برای حالِ ناخوش و استرسِ زیادی این روزهای بازیکنان تیم ملی، نگران کننده به نظر می رسند. 

کدخبر: 9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-18 15:40:51
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۱۷
همون اولاش من میگفتم ولی همه مسخره م میکردن تبریز که والیبالی نیست از والیبال چیزی نمفهمی حرف نزن! کواچ مربی کوچیکی نیست ولی واسه نیمکت بعد ولاسکو کوچیک بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر