فهرست
5 دلیل موفقیت استقلال: متحد، باهوش و برنده
5 دلیل موفقیت استقلال: متحد، باهوش و برنده

5 دلیل موفقیت استقلال: متحد، باهوش و برنده

آی اسپورت - دوشنبه شاید روز صدرنشینی استقلال باشد. شاگردان مظلومی می‌توانند با کسب 3  امتیاز بازی با نفت بحران‌زده، به صدرجدول لیگ برسند و سپاهان مدافع عنوان قهرمانی را پشت سر بگذارند. استقلال در حال حاضر با 4 برد از 5 مسابقه بهترین میانگین امتیازات را بین همه تیم‌های لیگ برتر در اختیار دارد. نتایجی که به لطف انتخاب‌های درست بدست آمده‌اند.

1- مهدی رحمتی: در همه بازی‌های استقلال، حداقل یک سیو تاثیرگذار داشته و تا اینجای فصل بدون اشتباه بوده است. علاوه بر دروازه‌بانی نقش کاپیتان و رهبر استقلال را دارد. همان چیزی که پرسپولیسی‌ها این فصل از داشتنش محروم هستند.
2- خریدهای خوب: انصاری، حاج‌محمدی، مجیدی، رحمتی و چشمی خریدهای موفق استقلال در ابتدای فصل بودند. 5 بازیکنی که در ترکیب ثایت مظلومی قرار دارند و استقلال را نسبت به فصل قبل متحول کرده‌اند. ریوالدو و پرو پییچ دو خرید خارجی استقلال هنوز پایین‌تر از سطح انتظار هستند.
3- سجاد شهباززاده: بعضی بازیکنان در زمین مسابقه،‌ تفاوت‌ها را رقم می‌زنند. حاج‌صفی در سپاهان، طارمی در پرسپولیس و سیف‌اللهی در استقلال خوزستان چنین نقشی دارند. سجاد شهباززاده هم برگ برنده استقلال است. بازیکنی که در دو بازی این تیم، سه گل زده و فعلا 6 امتیاز برای مظلومی گرفته است.
4- نیمکت آرام: حاشیه‌های دوره قبلی جضور قلعه‌نویی و مظلومی روی نیمکت استقلال، باعث شده فعلا بجز حسن روشن پیشکسوت‌های استقلال کمتر از این تیم انتقاد کنند و امیر قلعه‌نویی هم درباره مظلومی و تیمش حرفی نمی‌زند. در صورتی که تا پایان فصل این آرامش پابرجا باشد، استقلال یکی از مشکلات بزرگش برای قهرمانی را پشت سر گذاشته است.
5- شانس: برای موفقیت هر چقدر هم که خوب باشید، نیاز به شانس دارید. استقلال در کنار بازی‌های خوبش در زمان‌های لازم توانسته از شانس هم بهره ببرد. اشتباه داور در دقایق تلف شده بازی با استقلال اهواز یا تیرک باتیستا قبل از گل دوم استقلال به گسترش فولاد نمونه‌هایی از آن بودند. فراموش نکنیم اگر خوش شانسی سپاهان و اتفاقات بازی تراکتورسازی و نفت نبود، این تیم فصل پیش قهرمان لیگ برتر نمی‌شد.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-18 16:00:22
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۰۸
با این که استقلالیم اما استقلال هر چی جلو تر میره بدتر میشه مظلومیم نمی تونه حاشیه ها رو جم کنه استقلالم فقط یه بازی سخت داسته که اونم باخته اصلا امیدی نیست
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۰۶
تو لنگی چرا میگی استقلالی ام تو لنگی هستی .....
BLAKE GRIFFIN
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
داوری یادت رفت ... دلیل اصلی (تقریبا 75%) داوری عامل بالانشینی اف سی کیسه تهرانه ! که اون هم مستقیما از وزارت ورزش و فدراسیون نشات میگیره..
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۲۴
بسوز لنگی تو چرا میگی تاجی هستی برو به تیم قعر جدولی برس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر