فهرست
سنگربان استقلال به دنبال رضایتنامه
سنگربان استقلال به دنبال رضایتنامه

سنگربان استقلال به دنبال رضایتنامه

آی اسپورت - فولاد خوزستان از اوایل هفته در هتل المپیک تهران اردو زده است. این تیم عصر دیروز در جریان یک بازی تدارکاتی با نتیجه سه بر یک تیم بادران تهران را که تحت مربیگری فرهاد کاظمی قرار دارد شکست داد. اما جالب است بدانید دوشنبه‌شب سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال به هتل المپیک رفت و ساعتی را در اتاق جواد نکونام، سرمربی فولاد سپری کرد و در خصوص حضور در این تیم خوزستانی به مذاکره پرداخت.

با جدایی شهاب گردان از فولاد و پیوستن او به تیم ذوب‌آهن اصفهان حالا نکونام برای تیمش به دنبال یک دروازه‌بان باتجربه می‌گردد. مذاکرات این باشگاه با چند دروازه‌بان به سرانجام نرسید و گفته می‌شود سنگربان تیم استقلال که به دلیل عملکرد پرنوسان مورد انتقاد هواداران این باشگاه قرار گرفت دوست دارد فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.

در نشست دوشنبه‌شب وقتی از حسینی در مورد قیمت رضایتنامه‌اش سؤال شد، پاسخ داد هنوز اطلاع دقیقی ندارد ولی احتمال می‌دهد باشگاه استقلال حدود چهار میلیارد تومان مطالبه کند که فولادی‌ها به او گفتند چهار میلیارد رقم بسیار بالایی است و قرار شده خود حسینی با مدیران باشگاه استقلال درباره قیمت رضایتنامه‌اش چانه‌زنی کند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-30 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۵۶
ببینید سال دیگه چطور رفتن این جوجه اردک زشت به یک پیراهن عثمان برای کیسه کشها تبدیل میشه..مثل چشمی مارمولک.مدرنترین دفاع ایران
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر