فهرست
عذر بدتر از گناه
عذر بدتر از گناه

عذر بدتر از گناه

آی اسپورت – حکایت «عذر بدتر از گناه» شنیده‌اید؟ مازیار ناظمی مدعی شده است که توئیت جنجالی را به این دلیل منتشر کرده است تا مردم و رسانه‌ها روی نهاد «ای‌اف‌سی» فشار بیاورند. این در حالیست که تقریبا همه متوجه شدند این «اخبارگوی سابق» که هرگز نتوانست تمایلات ژورنالیستی‌اش را در سمت جدید فراموش کند و همچنان خبر می‌برد و می‌آورد بعد از آنکه از منبعی متوجه شده علیرضا برنده جایزه مرد سال نیست انگار که مسابقه خبررسانی باشد، مطلب را پست کرده و حتی یک لحظه به تبعات و تلفات و ترکش‌های این حرکت فکر نکرده است؛

بازیکنی که با یک دنیا امید تا آن طرف دنیا رفته، مردمی که دوست داشتند تا آخرین لحظه هیجان و تعلیق را تجربه کنند، همگی با این توئیت کودکانه و جوگیرانه، ناامید و سرخورده شدند. مازیارخان حالا که از همه طرف نکوهش و سرزنش شده، عذر بدتر از گناه می‌آورد که میخواستم مردم و رسانه‌ها رای ای‌اف‌سی را برگردانند. برادر! ما اگر حرفمان خریدار داشت، اول میگفتیم خود تو را برگردانند! که شش سال است خون به جگرمان کردی با این توئیت‌ها و «طلوع‌»هایت..

عموجان کجای کاری؟ ما اینجا حرفمان خریدار ندارد، بعد شیخ سلمان فاسدِ فاسقِ فاجر که تا خرخره در لابی‌ها و لابیرنت فساد غرق است می‌آید بخاطر فشار ما -دقیقا از کجا؟- بی‌خیال اکرم عفیف و دلارهای لطیف بشود؟ با دسته کورها طرفی؟ ما را گرفتی؟

قرار به فشار از پایین و چانه‌زنی از بالا بود تاج و ساکت باید فشار می‌آوردند که آنها هم تمام بلیط‌هایشان را قبلا خرج کردند تا شیخ سلمان با حربه تعلیق، جلوی بازنشستگی‌شان را بگیرد و در قوانین داخلی ما دخالت کند. به این ترتیب چوب‌خطشان تا یکی دو سال آینده در مقر ای‌اف‌سی پر شده است تا دفعه بعدی که بازرسی کل کشور برای بازنشستگی سراغشان بیاید و باز «لابی‌لازم» بشوند.

خلاصه که مازیار جان زهی خیال باطل! به قول عادل فکر کردی با جگر طرفی؟ برو این دام بر مرغ دگر بند. ما خودمان هفت خط عالمیم.

۵۸ ۱۱  
آی اسپورت
2019-12-07 13:09:00
نظر دهید

۱۱ نظر
KEAN
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
حسین داره ناشکری میکنه،نمک نشناس نباش حسین ،حسین یادته تو همون توییت ها «سوپر خبر خوب برای پرسپولیسی ها » رو کار کرد ،داستان التماس روحانی به اردوغان برای بخشش جریمه پیروزی؟ یا خبر التماس سلطانیفر به رییس نیروهای مسلح برای گرفتن مجوز بازی نوراللهی ِِ سرباز رو؟چیزی که برای هیچ تیمی سابقه نداره، یا اون تیتر روزنامه پیروزی از قول سلطانیفر که «صندلیم را بخواهید اما علیپور را نه» که از ایشون نقل شده بود
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غفوری_و_ممباقر_باشد
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
عالی
در جواب kean
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۶
کیسه به علی انصاری وصله
علی انصاری به بیت رهبری
هیات مدیره پرسپولیس تو مجموعه ایران مال علی انصاری کار می کنند
همان ها که برانکو را فراری دادند و الان هم تو کار مدیریت تیم گذاشتن
حالا زر بزن کیسه دیاث و اصل داستان را عوض کن!

۱
عارف
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۳۱
کیسه کش فلک زده بد نیست اول یه سوزن به خودت بزنی بعد به دیگران!
یادت رفت عمو سلطانی فر براتون چکار کرد زنگ زدن به مدیرعامل ذوب آهن برای تبریزی حرفهای نمازی یه سرچ تو گوگل بکنی از دستور وزیر برای خرید تبریزی میاد خدا جای حق نشسته که با لابی وزیر اومد کیسه و هیچی نشد
راستی تا حالا از خودت پرسیدی کیسه از کجا پول میاره هر سال اینقدر بازیکن خارجی میخره؟
این پرسپولیسه که همیشه قهرمانه ایرانه و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته پس چرا پول نداشت مربیشو نگه داره عوضش کیسه قبل از اخراج با شفر کامل تسویه کرده بود آیا غیر از اینه که کیسه از یجا داره ساپورت میشه و هر چقدر دلش خواست میتونه بازیکن بگیره این فساد تا کجا ادامه داره
چطور پرسپولیس باید با جوونایی مثل علیپور و انصاری و شیری قهرمان بشه و کیسه با خریدهای میلیاردی همش زیر پرسپولیسه میدونی چرا چون خدا جای حق نشسته
۲
ایرانی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۴
نا ظمی احمق تو خودت جایی خدمت میکنی که منبع فساد است
فساد در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال تا حلقومتان بالا آمده
کاج کبیر
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۳
درود بر نویسنده ی جوان و خوش قلم مان، حسین غفوری عزیز، قلمت مانا باد...
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غفوری_و_ممباقر_باشد
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
.
پدر kean
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۴
دوران پرمشغلهٔ سلطانی‌فر، از سرمربی تیم ملی تا بقای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

فصل گذشتهٔ لیگ قهرمانان استقلال در آستانهٔ حذف از آسیا به دلیل بدهی بود و فقط ابلاغ حکم مانده بود، سلطانی‌فر شخصا شبانه به مقر AFC سفر کرد و با رایزنی ٢۴ ساعته باعث بقای این تیم در این رقابتها شد.

در فصل جاری مسئولان AFC مجددا به پرونده‌سازی باشگاه استقلال مشکوک شده‌اند و چند روز پیش اعلام کردند مدارک این تیم تایید نشده است و باید با دقت بیشتری بازبینی شود.

اکنون همزمان با اینکه خبر حذف استقلال از آسیا به گوش می‌رسد، بار دیگر وزیر ورزش به تکاپو افتاده است تا با تمام توان خود مانع از این اتفاق شود.

اکنون باید منتظر ماند و دید که در نهایت این سلطانی‌فر است که می‌تواند نظر AFC را جذب کند یا AFC این بار کوتاه نخواهد آمد.

سلطانی‌فر این روزها چالش جدی و بزرگی نیز در ماجرای قرارداد ویلموتس و تعیین سرمربی جدید تیم ملی دارد، قرارداد سنگینی که با ویلموتس بسته شد، نتايج ضعیفی که دست‌پخت تاج و سلطانی‌فر و ساکت و ناظمی بود، و اکنون چالشی بزرگ برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی و تلاش برای حفظ استقلال در لیگ قهرمانان آسیا.
۱ ۱
یکی از صد پدر این لنگی با اسامی مختلف هستم
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۹
احمق اینقدر مطالب کانال های لنگی رو کپی نکن
همایون
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۳
جناب حسین غفور بنده نیز پرسپولیسی هستم ولی امسال حق اکرم عفیف بود که مرد سال اعلام بشه...۱۱ پاس گل در جام ملت های آسیا در ۷ بازی داده و یک گل هم زده....در قهرمانی السد در لیگ قطر نقش زیادی داشته و در جام باشگاه های آسیا هم تعداد زیادی پاس گل داده و ۵ الی ۶ گل هم زده بود.....بیرانوند هم شایسته بود مخصوصا سال گذشته، که الکی مدافع قطری را به عنوان نفر اول انتخاب کردند ولی این قدر جو ندیم که ناحقی کردند امسال اکرم عفیف شایسته بود. ما ایرانی ها وقتی میبازیم داوری و پول های عربی و.... دخیل هست و وقتی میبریم شایستگی خودمان
.
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۱۶
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر