فهرست
پاتوسی در لیست استراماچونی: گران‌ترین تمدید!
پاتوسی در لیست استراماچونی: گران‌ترین تمدید!

پاتوسی در لیست استراماچونی: گران‌ترین تمدید!

آی اسپورت - آندره استراماچونی در جریان تحرکات باشگاه استقلال در نقل و انتقالات هست و حتی درباره اقدام‌هایی که می‌شود نظراتی هم می‌دهد. با اینکه او با لیگ ایران آشنا نیست و کیفیت فنی بسیاری از بازیکنان را نمی‌شناسد اما اقدام‌های کمیته فنی و علی خطیر در راستای جذب بازیکنان جدید را به دقت زیر نظر دارد. یکی از مواردی که با نظر مستقیم استراماچونی مدیریت می‌شود بحث جذب بازیکنان خارجی است که سرمربی استقلال روی آن نظارت دقیق دارد. در همین راستا مرد ایتالیایی به باشگاه استقلال تاکید کرده که تحت هر شرایطی آیاندا پاتوسی در استقلال حفظ شود که مسئولان باشگاه استقلال نیز به این مربی قول داده‌اند پاتوسی را حفظ کنند و منابع مالی لازم را برای بازگرداندن این هافبک طراح آفریقایی فراهم کنند. قراراست باشگاه استقلال تا تاریخ معینی حقوق پرداخت نشده پاتوسی را به حسابش واریز کند و برای فصل آتی نیز با این بازیکن به توافق برسد. علاوه برآن باید مبلغی به باشگاه کیپ تاون پرداخت شود.

پیش‌تر صحبت از پرداخت ۷۰۰ هزار دلار به این باشگاه بود که اگر این عدد را با رقمی که پاتوسی برای فصل بعد می‌خواهد ۵۵۰ هزار دلار جمع کنیم به عدد بسیار درشتی می‌رسیم که مشخص نیست باشگاه استقلال به واسطه کدام منابع مالی می‌تواند این مبالغ را تامین کند. شاید در این برهه پراخت باقی مانده حقوق پاتوسی مشکلی برای استقلال ایجاد نکند اما جلب رضایت باشگاه کیپ تاون و پرداخت حقوق فصل آینده پاتوسی برای باشگاه استقلال که بارها از بی پولی و مشکلات مالی‌اش شنیده شده، نمی‌تواند کار ساده ای باشد.

در عین حال استراماچونی روی استخدام دو بازیکن که خودش به زودی نام آنها را به باشگاه استقلال می‌دهد نیز تاکید کرده تا احتمالا مجموع بازیکنان خارجی استقلال به عدد ۳ برسد. شاید اگر قول اسپانسر به باشگاه استقلال جدی باشد، این مشکلات خیلی زود ودر کمترین زمان ممکن از باشگاه استقلال رخت بر ببندد و اخبار خوشی به گوش هواداران استقلال برسد.

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-06-10 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
نیما
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۰
مبلغ رضایت نامه ۳۰۰ هزارتاس و رقم قرارداد فصل بعد خودش ۲۵۰ هزارتا
این ۷۰۰ تا رو از کجا درمیارید واقعا!!
۶
مهدی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۱۸
این رقم ها رو از کجا میارید خدا وکیلی؟! ی مشت لنگی از خدا بی خبر. نفهم رضایت نامه طبق قرارداد ۳۰۰ هزار و مبلغ قرارداد ۲۰۰ هزار . از خدا بترسید ی مشت آشغال حروم خور شدن خبرنگار
۸
...
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۳
مبلغ انتقال قطعی این بازیکن 1 میلیون و 300هزاردلاره یعنی پولی که باید به این بازکین بدن به اضافه گرفتن رضایت نامه از باشگاهش. به زر زر کردن این کیسه کشای نادون هم اهمیتی ندین اینا معتقد بودن نیومایر و گرو هم با ماچ از کیسه رفتن
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر