فهرست
باورنکردنی؛ توهین فکری به نکونام
باورنکردنی؛ توهین فکری به نکونام

باورنکردنی؛ توهین فکری به نکونام

آی اسپورت – محمود فکری، سرمربی استقلال نتوانست برد تیمش در هفته اول مقابل مس رفسنجان را اینبار برابر فولاد ده نفره تداوم بخشد و شاگردان او باختی تلخ را در فولاد آره نا تجربه کردند تا با سه امتیاز به کار خود در هفته دوم پایان دهند. فکری و جواد نکونام که از گذشته تا به امروز رابطه چندان حسنه‌ای به نظر می‌رسد با یکدیگر ندارند، اینبار در یک دیدار حساس در شرایطی روبروی یکدیگر قرار گرفتند که نتیجه در نهایت به سود سرخپوشان فولاد خوزستان خاتمه یافت.

محمود فکری که فصل قبل به عنوان سرمربی در نساجی مازندران حضور داشت، در ۱۰ مسابقه که روی نیمکت این تیم بود، ۴برد و ۶تساوی را کسب کرد تا بدون باخت در لیگ برتر به استقلال بیاید. این مربی در این فصل در استقلال هفته اول را مقابل مس رفسنجان پیروز شد، اما امروز در دوازدهمین بازی خود در لیگ برتر در قامت سرمربی آبی پوشان، نتیجه را مقابل فولاد واگذار کرد تا نخستین شکست خود را در  لیگ برتر تجربه کند.

نکته عجیب اما جایی بود که محمود فکری، سرمربی استقلال در پایان بازی و در زمان خوش و بش بازیکنان و اعضای دو تیم، جملاتی زشت و باورنکردنی را در گفتگویی کوتاه که با قاسمی نژاد، بازیکن فولاد خوزستان داشت، متوجه جواد نکونام کرد.

فکری که به نظر می‌رسد متوجه جایگاه خود روی نیمکت استقلال نیست که باعث می‌شود توجه تمام دوربین‌ها به سمت حرکات و جملات او برود، در این گفتگوی چند ثانیه‌ای که به سرعت در فضای مجازی وایرال شده، با کلماتی زشت و باورنکردنی به نمایش تیم حریف تاخته و به جواد نکونام نیز توهین می‌کند. موضوعی که می‌تواند در ادامه احتمالا جنجال بزرگی را در رابطه دو طرف شکل دهد و مسلما با واکنش کمیته انضباطی نیز همراه خواهد شد.

 

ایلنا 

۲۷ ۴  
آی اسپورت
2020-11-20 21:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سعید
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۱:۵۹
مکتب ال کیسه همینه
یقنعلی برات زاده
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۲:۰۲
فرهنگ این قوم همینه
محسن
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۲:۵۹
چرا فوالاد ده نفره؟
۴
متخصص عاسیا
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۳۵
فحاشی و توهین رکیک در مکتب استقلال یک اصله!

تیمسار خسروانی فحاش و بددهن بود
حسن روشن بود
حجازی بود
فکری بود
ادبیات خانواده حجازی را دیدین
ادبیات دانشگر با هوادار استقلال رو دیدین
ادبیات فکری با نکونام را دیدین
این چکیده فرهنگ و تاریخ و سیره عملی یک‌باشگاه بی رگ و ریشه و راحتی ست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر