فهرست
دکه آنلاین: پرسپولیس گرم شد
دکه آنلاین: پرسپولیس گرم شد

دکه آنلاین: پرسپولیس گرم شد

آی اسپورت – روزنامه گل مصاحبه با علیرضا بیرانوند را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده. بیرانوند مدعی شده که احسان پهلوان دیگر نمی تواند از آن فاصله ای که دروازه پرسپولیس را باز کرد دوباره گلزنی کند. بیرانوند صادقانه گفته که شاید اگر او هم جای رادو بود، نمی توانست جلوی گل شدن آن توپ را بگیرد. بازگشت خسرو حیدری به ترکیب اصلی استقلال و شایعه انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی جدید خونه به خونه از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 29 آذر

خبر ورزشی عکسی از آرش افشین و بختیار رحمانی و میثم مجیدی در کنار هم قرار داده و از قول این بازیکنان نوشته که نامشان در لیست فروش استقلال نیست. عکس دیگر این روزنامه، عکسی دو نفره از بیرانوند و مسلمان است که احتمالا در شبکه های اجتماعی سوژه شوخی هواداران استقلال با بیرانوند خواهد شد. این روزنامه خبر داده که عالیشاه هفته آینده گچ دستش را باز می کند..

خبر ورزشی
خبر ورزشی 29 آذر

روزنامه پیروزی به مناسبت نزدیک شدن به شب یلدا، عکسی از محمد انصاری و فرشاد احمدزاده را در حالیکه هندوانه و انار دستشان است روی جلد برده. این روزنامه آمار خط دفاعی پرسپولیس در قیاس با صدرنشین های لیگهای معتبر اروپایی را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده. ابهام در وضعیت سروش رفیعی، مخالفت با ترانسفر انصاری، احتمال ماندن عالیشاه در پرسپولیس و درگیری در باشگاه استقلال از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 29 آذر

همشهری ورزشی با انتشار عکسی فتوشاپی از امید عالیشاه در لباس سربازی، انتقال او به تراکتورسازی را نهایی دانسته. این روزنامه به فهرست بازیکنان مورد نظر منصوریان در نیم فصل اشاره کرده و از قول بیرانوند نوشته که از بازی با پدیده می توانسته برای پرسپولیس بازی کند.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 29 آذر

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-19 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر