فهرست
چرا اتلتیکو باید حذف از کوپادل‌ری را فراموش کند؟
چرا اتلتیکو باید حذف از کوپادل‌ری را فراموش کند؟

چرا اتلتیکو باید حذف از کوپادل‌ری را فراموش کند؟

آی اسپورت - اتلتیکومادرید چهارشنبه یک شکست غیرمنتظره را برابر تیم دسته سومی کورنیا تجربه کرد و از کوپا دل ری حذف شد. این یک ضربه بزرگ برای روخی بلانکو بود چون کوپا یکی از رقابت های مورد علاقه تیم مادریدی است و می توانست فاتح یک جام شود. برای دومین سال پیاپی اتلتیکو توسط یک تیم دسته سومی از این رقابت ها کنار رفت، اتفاقی که هیچکس درون تیم دوست نداشت رخ دهد. اکنون تیم به بازی های آینده فکر می کند که به ترتیب برابر اتلتیک بیلبائو و سویا خواهد بود.

اتلتیکو شنبه برابر اتلتیک قرار می گیرد و بامداد چهارشنبه با سویا در یک بازی معوقه روبرو می شود. این شش امتیاز اهمیت زیادی دارند تا روخی بلانکو به صدرنشینی اش در لالیگا ادامه دهد. اگر فلسفه دیگو پابلو سیمئونه بازی به بازی باشد پس از شکست مقابل کورنیا باید این موضوع را بیش از هر زمان دیگر نشان دهد.

قرمز و سفیدپوشان می خواهند خیلی زود از شکست یک صفر عبور کنند و نمی خواهند این اتفاق در لالیگا تکرار شود. آن ها می دانند نباید زمان را به خاطر فکر کردن به اشتباه های کوپا دل ری از دست بدهند و باید بیش از هر زمان دیگر متحد باشند تا بتوانند این شش امتیاز خیلی مهم را به دست آورند. اتلتیکو با دو بازی کمتر دو امتیاز بیشتر از رئال مادرید دارد و اگر این شش امتیاز را به دست آورد فاصله اش با تیم دوم جدول زیاد خواهد شد.

هر دو بازی در واندا متروپولیتانو برگزار می شوند، جایی که تیم مادریدی خیلی احساس قدرت می کند. در این فصل تنها ویارئال توانسته است در این ورزشگاه امتیاز به دست آورد که با کسب تساوی این اتفاق افتاد. از طرف دیگر در کوپا دل ری بازیکنانی که مدت زمان طولانی برای اتلتیکو در این فصل بازی کرده اند حضور نداشتند و برابر اتلتیک دوباره همان ترکیبی به میدان خواهد رفت که در لالیگا خوب کار کرده است. یان اوبلاک، ارموسو، کوکه، یانیک کاراسکو، توماس لمار، مارکوس یورنته، لوییس سوارس بازی خواهند کرد و باید دید تریپیر که توانست از فیفا اجازه بازی بگیرد به میدان خواهد رفت یا نه.

     
آی اسپورت
2021-01-08 16:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر