فهرست
جنجال روز: تکه کاغذی که مانع گل شدن پنالتی طارمی شد!(عکس)
جنجال روز: تکه کاغذی که مانع گل شدن پنالتی طارمی شد!(عکس)

جنجال روز: تکه کاغذی که مانع گل شدن پنالتی طارمی شد!(عکس)

آی اسپورت- در حین بازی پرسپولیس و سایپا در مورد این که در صحنه پنالتی اول مهدی طارمی زمانی که این بازیکن می‌خواهد پنالتی را بزند یکی از بازیکنان سایپا مقابل او کاغذی از دهانش بیرون می‌آورد و جلوی توپ می‌‌اندازد خبرهایی منتشر شد. اما بعد از پایان بازی جنجال‌های داوری باعث شد تا این موضوع کاملا فراموش شود. همانطور که در این عکس مشخص است سجاد مشکل‌پور بازیکن سایپا هنگامی که طارمی خودش را برای پنالتی آماده می‌کند از نقطه شماره یک حرکت کرده مقابل توپ طارمی می‌آید چیزی را مقابل توپ او می‌اندازد و بعد از دور زدن توپ از محوطه جریمه خارج می‌شود.
این حرکت مشکل‌پور اگرچه در استادیوم بازتاب داشت اما بعد از بازی فراموش شد و کسی پی‌گیری نکرد که این حرکت عجیب و غریب و سوال‌برانگیز بازیکن سایپا به چه دلیل بوده است. مجید جلالی مدتی به دلیل مصاحبه‌های خداداد عزیزی و چند نفر دیگر در مورد ارتباط قهرمانی پاس و برخی از مسائل حاشیه‌ای در صدر رسانه‌ها قرارداشت و شایعات زیادی در مورد آقا معلم مطرح شد.
کدخبر:9403
  ۷  
آی اسپورت
2015-09-18 19:33:40
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۲۰
لنگیا فردا میگن سوراخ بودن لایه اوزون هم با حقارتشون ربط داره
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۵۱
چقدر این حرفا زشته, خجالت بکشین
-
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۰۵
حقارت اینه که زمین و زمان باهات هماهنگ باشن و آخر فصل بین ٤ تا تیم ششم بشی
-
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۳۷
بخدا زشته ،، باز خوبه زمان علی دایی دیگه وارد خرافات نمیشدین فقط به داور و تماشاگرا تیم حریف گیر میدادین
یه سوال از نویسنده این متن ؛ بازی رئال و بارسلونا رو در نظر بگیر پنالتی به سود رئال گرفته شده. یعنی اگه پیکه یه تیکه کاغذ جلو توپ رونالدو تف کنه اون پنالتی گل نمیشه ؟؟
بهرام
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳
من طرفدار تراختور هستم ولی باید قبول کنیم بحث های جادوگری و خرافات و .. تو این فوتبال هست.
ماراغالی
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴، ۰۹:۱۲
این مثلن آقا معلم در هر تیمی بوده بجای تاکتیک تیمی از سحر و جادو استفاده کرده و باید این چنین افرادی را خانه نشین کنند تا عابروی رفته فوتبال ایران کمی برگردد
تورک
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۵
زشته توروخدا نذارین بیشتراز این به ریشتون بخندن بعد این هربازیکنی توزمین تف کنه جادوکرده!!خداشمافارسی زبونارو ازما نگیره شما نباشین پس ما به کی بخندیم آخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر