فهرست
اعتراف جنجالی کفاشیان: تاج قبل از بازی تراکتور با داور تماس گرفت
اعتراف جنجالی کفاشیان: تاج قبل از بازی تراکتور با داور تماس گرفت

اعتراف جنجالی کفاشیان: تاج قبل از بازی تراکتور با داور تماس گرفت

آی اسپورت- علی کفاشیان در گفت وگویی مفصل با رضا رشیدپور در برنامه دید در شب درباره مسایل مختلف صحبت کرده است. بخشی از حرف‌های او در مورد مهدی تاج است که البته شوخی او در این مورد که تاج کارگزار باند اصفهانی‌های فدراسیون است سروصدای زیادی به پا کرد. کفاشیان در این مصاحبه می‌گوید تاج نه تنها طرفدار قهرمانی سپاهان بوده بلکه در تماسی با داور از او خواسته هوای تراکتور را داشته باشد! ادعای تماس با داور و توصیه به او هم از آن مواردی است که شاید در روزهای آینده برای آقای رئیس مشکل‌ساز شود.
کفاشیان در این مورد گفت:« هواداران تراکتورسازی به تاج کاری نداشتند.او خودش می ترسید سپاهان قهرمان شود.خودش حساس شده است که سپاهان قهرمان شود.تاج گناهی نداشت که توبیخ شود و به وزیر اطلاعات غلط دادند. تاج قبل از بازی تراکتورسازی گفت به داور بگویید مدیریت کند و به ضرر تراکتورسازی سوت نزند. در مجموع خواست که فغانی هوای تراکتورسازی را داشته باشد.ما هم اولین بار این بحث را به داور گفتیم.ولی در هر صورت تشخیص داور بود و سخت‌گیرانه عمل کرد.به نفع فوتبال ما بود که تراکتورسازی قهرمان شود.»
او همچنین ارتباطات تاج با عوامل امنیتی کشور را تایید می‌کند:«تاج با امنیتی ها ارتباط دارد اما امنیتی نیست. ایشان ارتباطاتی دارد.در سپاه هم همکاری می کرده است.ارتباطاتش از من بهتر است.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-18 20:24:11
نظر دهید
۴ نظر
-
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۲۹
مگه میشه مگه داریم خود تاج بگه تو برنامه شفیع زاغارت نوکر اصفهانم بعدش بگه هوای تراختور رو داشته باش **مگه هوایی مونده بود که داشته باشه 1_ شورت فرید رودراوردن2_ همرا ها رو قطع کردن 3_گوینده ورزشگاه رو به اجرای موسیق و پای کوبی فراخوندن
یوسف
جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۵۸
راست میگه چقدرم هوا تراختور رو داشت اون بی شرف! یکی تون از یکی تون بی شرفترین دروغگوها! این بازی کثیف ارزونی تون که دیگه تو تبریز هم کسی نمیاد استادیوم!
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۲۶
ماه همیشه پشت ابر نمی مونه...گفته بودم یه روزی فاش میشه قضیه ش
سجاد محرمی
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۲۲
تازه به فغانی گفته اند ک هوای تیراختورو داشته باشه فغانی هوامونو داشت وضعمون این شد اگه نداشت دیگه چی میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر