فهرست

پاسخ موراتا به پرس: به رئال برنمی‌گردم

آی اسپورت - آلوارو مهاجم سابق رئال مادرید پاسخ فلورنتینو پرس را داد و گفت به هیچ عنوان به مادرید بازنخواهد گشت. موراتا درباره علاقه مندی رئال مادرید به جذب او به اسکای اسپورت گفت: «به این ابراز تمایل احترام می‌گذارم اما در حال حاضر برای گلزنی بیشتر تلاش می‌کنم. می‌خواهم تمام عناوین ممکن را با این تیم کسب کنم.»  
در تابستان سال 2014، یونتووس 22 میلیون یورو برای خرید موراتا از رئال مادرید هزینه کرد. موراتا محصول آکادمی جوانان رئال مادرید بود اما در این تیم به او بازی نمی‌رسید. به همین دلیل تصمیم گرفت راهی یوونتوس شود. او آنقدر در ترکیب این تیم ایتالیایی خوب کار کرد که بار دیگر توجه رئال مادرید را برای بازگرداندن او برانگیخته است. موراتا در لیگ قهرمانان سال گذشته و در رویارویی یوونتوس با رئال مادرید، دو بار به رئال گل زد تا موجب حذف این تیم از رقابت‌های اروپایی شود.
در قرارداد انتقال موراتا به یوونتوس بندی وجود دارد که اگر رئال خواستار جذب دوباره این بازیکن شود، با پرداخت مبلغی می‌تواند این بازیکن را به سانتیاگو برنابئو بازگرداند. در قرارداد انتقال موراتا به یوونتوس همچنین ذکر شده است که هر فصل 2.2 میلیون یورو به این بازیکن داده می‌شود. به نوشته مطبوعات ایتالیایی، هم اکنون باشگاه ایتالیایی در حال برنامه‌ریزی است تا این رقم را به 3.5 میلیون برساند و او را تا سال 2021 در تیم نگه دارد.
     
آی اسپورت
2015-09-19 11:42:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر