فهرست
رونی: باشگاه منچستریونایتد نمی‌خواهد من بوکسور شوم!
رونی: باشگاه منچستریونایتد نمی‌خواهد من بوکسور شوم!

رونی: باشگاه منچستریونایتد نمی‌خواهد من بوکسور شوم!

آی اسپورت - وین رونی اعتراف کرد که می‌داند مسئولان باشگاه منچستریونایتد دوست ندارند او دوباره دستکش‌های بوکس خود را بردارد و روی رینگ برود. فصل گذشته ویدئویی از رونی منتشر شد که در آن مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ را روی رینگ بوکس در حال مبارزه با هم‌تیمی قدیمی‌اش، فیل بردزلی نشان می‌داد. در همان روزها بود که شایعه ناک اوت شدن رونی و وارد آمدن ضربه‌ای شدید به او نیز فضای رسانه‌های انگلیسی را پر کرد. رونی در اولین بازی من‌یونایتد پس از آن ماجرا که مقابل تاتنهام بود، گل زد و شادی گلش را با گرفتن ژست بوکسور‌ها و نیز شبیه‌سازی لحظه ناک‌اوت شدن آنها انجام داد.
رونی می‌گوید که در این فصل قصد تکرار کاری شبیه اقدام جنجالی فصل گذشته‌اش را ندارد. او در گفت‌و‌گو با سایت BoxNation گفت: «بوکس کار کردن الان سخت است و به همین دلیل زمانی که فرصتی به دست می‌آورم، زمانی که در روزهای پایانی دوران ریکاوری‌ام باشد یا تعطیلات پایان فصل، تلاش می‌کنم که کمی بوکس تمرین کنم تا بدنم را روی فُرم نگه دارم. من اما دیگر مبارزه بوکس نخواهم داشت و فکر می‌کنم که منچستریونایتد هم دوست ندارد که من چنین کاری را انجام دهم. در اینترنت از من تصاویری در حال انجام مبارزه بوکس پخش شده است، اما سعی می‌کنم که دیگر این کار را انجام ندهم. عموی من در لیورپول یک باشگاه دارد و من از ۹ تا ۱۵ سالگی عادت داشتم به آنجا بروم که فوق‌العاده بود و واقعاً لذت بردم. البته پیش از من‌یونایتد، مسئولان اورتون هم مرا از تمرینات بوکس منع کردند. من مجبور بودم میان فوتبال و بوکس یکی را انتخاب کنم و فکر می‌کنم که تصمیم درست را گرفته‌ام.»
مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ گفت: «من عادت داشتم به باشگاه‌های مختلف بروم و از این کار واقعاً لذت می‌بردم. در نهایت اما انتخاب فوتبال کار آسانی بود، چون این همان رشته ورزشی بود که همیشه می‌خواستم در آن فعالیت کنم. البته دلم برای رفتن به باشگاه‌‌ها هم واقعاً تنگ می‌شود، چون من دوشنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته پس از فوتبال به باشگاه می‌رفتم.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-19 13:20:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر