فهرست
استیلی: امیدوارم مسائل غیر فنی در نتیجه فردا دخیل نباشد
استیلی: امیدوارم مسائل غیر فنی در نتیجه فردا دخیل نباشد

استیلی: امیدوارم مسائل غیر فنی در نتیجه فردا دخیل نباشد

آی اسپورت-حمید استیلی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان اظهار داشت: عذرخواهی می‌کنم که دیر به نشست رسیدم چون پرواز ما تاخیر داشت و نتوانستم به کنفرانس برسم به هر حال مسیر طولانی است و بازیکنانم قزوین هستند و من با ماشین شخصی آمدم. جا دارد که از دوست و همبازی خودم،مرحوم قایقران،که اسطوره فوتبال گیلان است یاد کنم. چندین فینال جام حذفی رو در روی هم قرار گرفتیم. باید در مورد تیم خودمان بگویم که در جام حذفی شرایط ویژه‌ای داریم و فینال زودرس با پرسپولیس داریم. خوشبختانه بازیکنانم سرحال هستند سال گذشته هم مقابل پرسپولیس قرار گرفتیم که در ضربات پنالتی باختیم. هواداران انزلی ویژه هستند و مردم با فوتبال زندگی می کنند. امیدوارم شرمنده آنها نشویم و از این مرحله صعود کنیم.
سرمربی ملوان یادآور شد: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است جایگاه این تیم خیلی واقعی نیست. برانکو با شخصیت است و نتایج خوبی گرفته و امیدوارم شرایط این تیم هم هر روز بهتر شود. بازیکنان ما همه هستند. دیروز در انزلی بارش شدید باران بود اما در همین شرایط تمرین سنگینی انجام دادیم.
استیلی در مورد اینکه شاید بازی فردا برای برانکو تاثیرگذار باشد گفت: قرعه‌کشی به ضرر ما شد زیرا میهمان شدیم در بازی لیگ هم در تهران بازی کردیم این مسافت ما را اذیت می کند اما برای جام حذفی برنامه ریزی کردیم اگر اسیر اتفاقات فوتبال نشویم می توانیم نتیجه بگیریم امیدوارم مسائل فنی دخیل باشد و مسائل غیرفنی تاثیرگذار نباشد. ما به تهران آمده‌ایم که ببریم هواداران ما هم برنامه‌ریزی شده می آیند به خصوص این‌که ملوان نماینده 3 استان است و قرار است هواداران زیادی بیایند که به ما کمک کنند و بازی بهتری انجام دهیم.
سرمربی ملوان در مورد این‌که در بازی‌های اخیر برای پرسپولیس پنالتی گرفته شده تصریح کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد برخی تیم ها ضرر کردند و برخی سود. امیدوارم داور فردا باتجربه باشد که مسائل داوری تاثیرگذار نباشد فشار روی داور است چرا که علیه پرسپولیس در بازی با سایپا به اشتباه پنالتی گرفته شد این مسئله تمرکز هوادار و داور را قطعا بهم می‌زند. امیدوارم داوران به گذشته فکر نکنند این اتفاق برای ما هم افتاده است اگر داور را تحت فشار بگذاریم اشتباه بیشتر می شود. اشتباه همه جا هست اما ما خیلی تحت فشار می گذاریم فغانی را آن قدر تحت فشار می گذاریم که اشتباه دیگر می کند. داوران با مردم زندگی می کنند اشتباه آنها در دیدار استقلال و پرسپولیسحتی زندگی آن‌ها را هم  با مشکل روبرو می‌کند.
     
آی اسپورت
2015-09-19 14:54:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر