فهرست
انتخاب اشتباهی که همه چیز را از برزای گرفت!
انتخاب اشتباهی که همه چیز را از برزای گرفت!

انتخاب اشتباهی که همه چیز را از برزای گرفت!

این بازیکن بهبهانی (خوزستان) اولین بار در صنعت نفت آبادان چهره شد و پس از درخشش در این تیم، به پایتخت آمد و پیراهن راه‌آهن را به تن کرد. او در نیم‌فصل اول لیگ چهاردهم نمایش خوبی در جمع لکوموتیورانان داشت و علاوه بر این تیم، با بازوبند کاپیتانی تیم امید هم می‌درخشید به طوری که هم استقلال و پرسپولیس را خواهان خود می‌دید و هم یکی، دو تیم نیمه مطرح اروپایی را! از میان این پیشنهادات، برازی تصمیم گرفت به استقلال بیاید و آینده فوتبالی‌‌اش را در این تیم جستجو کند اما شرایط آن طوری که او انتظارش را داشت، پیش نرفت و به همین دلیل تصمیم گرفت از جمع آبی‌ها جدا شود. در همین زمان او به دلیل حضور بازیکنانی چون سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، بازوبند کاپیتانی تیم امید را هم از دست داد.
رسیدن یک پیشنهاد از تیم ب ختافه تصمیم برزای برای جدایی از استقلال را جدی کرد اما درخواست و مخالفت سرمربی استقلال سبب شد او در ایران ماندگار شود با این امید که به مهره‌ای ثابت در استقلال بدل می‌شود اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه در یکی، دو بازی اخیر استقلال نام او در فهرست 18 نفره هم قرار نمی‌گیرد و گفته می‌شود با استقلال به مشکل مالی هم خورده است! در چنین شرایطی تنها امید برزای، حضور در تیم امید بود که گویا آن هم منتفی شده زیرا شنیده‌ها حاکی است در فهرست جدید محمد خاکپور، نامی از بهنام برزای دیده نمی‌شود و سرمربی تیم امید روی اسم این بازیکن خط قرمز کشیده است! حالا او به یک‌باره همه چیز را از دست داده؛ هم اروپا، هم استقلال و هم تیم امید را و این تنها و تنها شاید به خاطر یک انتخاب اشتباه باشد!
  ۵  
آی اسپورت
2015-09-19 15:15:22
نظر دهید

۵ نظر
D-ROSE
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۰۶
استق لال گورستان فوتبالیستهاست ..بخصوص جوون ها .. باید دید جوونهای پرسپولیس که همشون اسمی شدن .... ولی سرنوشت رمضانی...طاحونی و محسن کریمی و نعمت اللهی یعقوب کریمی و برزای فراموشی تو تاریکی های عمیق فوتبال ایرانه...
-
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۴۵
خفه شو لنگی
تاج همیشه تاج هست
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۳۲
واقعا متاسفم واسه هرچه لنگی عقده ای یه نسیحت میکنم بهتون لنگیا سکوت کنید تا بیشتر گندتون در نیومده اخه شما کجا بازیکن جوون به این فوتبال دادید تورو خدا اسم ببرید نکنه محمد پروین؟یا شایدم علی اصغر یاامیر عابدزاده خخ واقعا متاسفم براتون لنگیا
D-ROSE
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۳۵
تو هم خفه اسکل
-
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۳۷
حقیقت تلخه کیسه!! برزای از هوش کم برخورداره چون اولا این تیم دره پیت رو انتخاب کرد که هیچ وقت بازیکن بزرگ تحویل فوتبال نداده (در حد کریمی و دایی و باقری و ...) دوما با یک مربی بیسواد و ترسو به نام پرویز گریه باید کار کنه که جرات استفاده از جوانها رو نداره و همیشه باختها رو گردن بازیکنها میندازه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر