فهرست
کنایه برانکو به طارمی: تیمی که رونالدو و جرارد دارد چرا چهاردهم است؟
کنایه برانکو به طارمی: تیمی که رونالدو و جرارد دارد چرا چهاردهم است؟

کنایه برانکو به طارمی: تیمی که رونالدو و جرارد دارد چرا چهاردهم است؟

آی اسپورت- مهدی طارمی و برانکو رابطه چندان خوبی با هم ندارند! فهمیدن این مساله کار چندان سختی نیست و البته متوجه شدن دلیل آن خیلی مشکل است. طارمی حتی در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود که برانکو در تمرینات خیلی به او گیر می‌دهد البته بازیکن پرسپولیس برای بوجود نیامدن جنجال این را هم اضافه کرده بود که این مساله به خاطر علاقه زیاد برانکو به اوست! سرمربی پرسپولیس بعد از باخت مقابل سایپا در مصاحبه‌ای کنایه‌آمیز گفته بود تیمی که جرارد ورونالدو دارد نباید چهاردهم جدول باشد. اما کنایه برانکو به چه کسی بوده است؟
طارمی چند روز گذشته گفته بود نورالهی جرارد است و خودش هم رونالدو. اینطور که مشخص است این مصاحبه برای برانکو ترجمه شده و او هم با حرف‌هایی تند و کنایه‌آمیز بازهم رابطه نه چندان صمیمانه‌اش با این مهاجم جوان را به رخ کشید. کار حتی به جایی کشیده که طارمی مجبور به تکذیب مصاحبه‌اش شده.
طارمی در صفحه اینستاگرامش نوشت:« سلام. هفته قبل مصاحبه ای از قول من منتشر شد که متاسفانه برخی رسانه ها در تیتر مصاحبه حرف‌های مرا طور دیگران انعکاس دادند. من هیچ وقت خودم را با ستاره های دنیای فوتبال مقایسه نکردم ، چون برای ستاره شدن در فوتبال ایران هم راه درازی پیش رو دارم. هرگز نگفتم رونالدو هستم یا دوست خوبم احمد نوراللهی جرارد است. متاسفانه یک تیتر اشتباه باعث شده در این شرایط سخت پرسپولیس تحت فشار باشیم اما باز هم می گویم کوچک تمام هواداران پرسپولیس هستم. یا حق.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-09-19 19:52:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر