فهرست
چلسی 2 – آرسنال 0؛ چلسی دربی بداخلاق ها
چلسی 2 – آرسنال 0؛ چلسی دربی بداخلاق ها

چلسی 2 – آرسنال 0؛ چلسی دربی بداخلاق ها

آی اسپورت – دربی لندن در حالی پر بود از بداخلاقی و صحنه های خشن و دو کارت قرمز هم برای تیم میهمان به همراه داشت با پیروزی 2-0 چلسی میزبان مقابل آرسنال به پایان رسید.
آرسنال بازی را خوب شروع کرد و با حرکات ترکیبی الکسیس سانچس و تئو ولکات موقعیتهای خوبی را خلق کرد اما در ضربات نهایی کم توان نشان داد.
دیگو کاستا مهاجم چلسی از نظر گلزنی هیچ تاثیری برای چلسی نداشت اما توانست با تحریک گابریل بازیکن آرسنال، زمینه اخراج این بازیکن و 10 نفره شدن آرسنال را در پایان نیمه اول فراهم کند. کاستا چندین بار با ضربات دست خود به لوران کاسیلنی مدافع آرسنال ضربه زد و گابریل هم در مقام حمایت از هم تیمی خود برآمد. بعد از اینکه او و کاستا هر دو کارت زرد گرفتند، گابریل دوباره به کاستا ضربه زد و داور هم به او کارت زرد دوم را نشان داد.
کورت زوما مدافع چلسی هشت دقیقه بعد از شروع نیمه دوم، گل برتری چلسی را با ضربه سر به ثمر رساند. سانتی کاسورلا هافبک آرسنال هم در فاصله 10 دقیقه مانده به پایان بازی با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد تا تیم آرسن ونگر 9 نفره و خلع سلاح شود. در نهایت هم کالوم چمبرز بازیکن تعویضی آرسنال در مسیر شوت ادن آزار قرار گرفت و با منحرف کردن این ضربه، زمینه گل دوم چلسی را در آخرین لحظات بازی رقم زد تا در نهایت آرسن ونگر بار دیگر مقابل ژوزه مورینیو مغلوب شود.
     
آی اسپورت
2015-09-19 20:21:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر