فهرست
عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب
عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب

عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب

آی اسپورت- مروری داریم بر عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات امشب آسیا و اروپا:

اشکان دژاگه
تیم العربی قطر که در این فصل اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب در آخرین روز هفته دوم لیگ ستارگان قطر مقابل تیم الخور قرار گرفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع یاران دژاگه به پایان رسید. گل پیروزی بخش یاران دژاگه را یوسف احمد در دقیقه 24 بازی به ثمر رساند. دؤاگه بعداز بخشیده‌شدن کارت قرمزی که هفته‌ گذشته دریافت کرده‌بود امشب توانست برای تیمش بازی کند.
مرتضی پورعلی گنجی از هفته بیست و ششم سوپرلیگ چین تیانجین تدا در حضور ثابت مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی خود میزبان شانگهای بود و با نتیجه 4 بر یک پیروز شد. در این دیدار مرتضی پورعلی گنی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و در دقیقه 74 از داور بازی کارت زرد دریافت کرد. شاگردان آری هان سرمربی سابق پرسپولیس با این برد 27 امتیازی شدند و موقتاً تا رده دهم صعود کردند.تیانجین با این برد پس از 14 بازی طعم برد را چشید.

رضا قوچان نژاد
در آغاز هفته هشتم لیگ دسته اول انگلیس (چمپیونز شیپ) چارلتون در خانه بلکبرن روورز به میدان رفت و با نتیجه سه بر صفر شکست سنگینی را متحمل شد. در این بازی رضا قوچان نژاد حضور نداشت. چارلتون با این باخت در امتیاز 9 و میانه‌های جدول باقی ماند.کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-20 01:01:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر