فهرست
ستون طنزیم: دکتر جون سلام!
ستون طنزیم: دکتر جون سلام!

ستون طنزیم: دکتر جون سلام!

هومن جعفری/ایران ورزشی
آی اسپورت - بله! می‌ریم که داشته باشیم برنامه تلویزیونی پیپل و اسپورت را با حضور دکتر بهرام شفیع، دکتر مهدی یکتا، دکتر طاهری و دکتر خادم. در این برنامه ابتدا دکتر طاهری مدیرعامل الهی قربونش برم باشگاه پرسپولیس روی خط می‌آید که با وجود تمام تلاش‌های شبانه روزی ایشان تیم نتیجه نمی‌گیرد. آقای دکتر! قربونت برم! چرا شما این همه زحمت می‌کشی بعد تیمت نتیجه نمی‌گیرد؟ بله! دکتر طاهری هم می‌آید روی خط و کمی می‌نالد که کارشناسان باید بررسی کنند. بعد صحبت این می‌شود که شما کی سرمربی را برکنار می‌کنی که این همه زحمت می‌کشی عرضه ندارد ببرد و زحمات شما را به بار بنشاند! اینجا هم دکتر طاهری کارشناسان را دعوت می‌کند که بیایند و نظر بدهند و البته ما برانکو را نگه می‌داریم اما کارشناسان نظر بدهند. یک بحثی هم مطرح می‌شود در مورد اینکه بازیکنان هم باید زحمت بکشند و قدر زحمات شما را بدانند و از موقعیت‌ها استفاده کنند که دل شما را به دست بیاورند دکتر. دکتر طاهری هم ضمن تشکر از این همه نوشابه خانواده تاکید می‌کند که کارشناسان باید نظر بدهند. نتیجه اخلاقی: خدا این کارشناسان را از مدیرانی که خودشان قدرت این را ندارند که دو کلام حرف بزنند یا بفهمند درد کجاست نگیرد! *** آقای دکتر خادم میهمان برنامه است و در نتیجه دکتر یکتا ناچار است برود پشت صحنه چایی بخورد. دیالوگ‌های دکتر شفیع و دکتر خادم آنقدر شیرین و عاشقانه‌اند که آدم دلش می‌خواهد در اولین فرصت از طریق مرز و به صورت غیر قانونی از کشور فرار کند و حتما هم برود در دریا غرق شود و عکاس‌ها از جسدش عکس بگیرند! دیالوگ‌ها آنقدر خوبند که بیلی وایلدر و ریموند چندلر و مسعود کیمیایی حسادت شان گل می‌کند! دکتر شفیع: آقای دکتر خادم! به من بگو چرا اینقدر تنهایی؟ دکتر خادم: من کجا تنهام؟ دکتر شفیع: احساس تنهایی نمی‌کنی؟ ببین الان همه به فوتبال توجه می‌کنند. همه توجه‌ها به فوتبال است. احساس تنهایی نمی‌کنی؟ دکتر خادم: از اون لحاظ؟ دکتر شفیع: کلا. دکتر. حرف بزن! بگو! بریز بیرون! بگو دکتر روحانی باید به کشتی توجه کند. دکتر خادم: بله خب. دکتر شفیع: آقای روحانی! دکترش یادم رفت! آقای دکتر روحانی! یک برنامه‌ای بگذارید دکتر خادم و دکتر گودرزی بیایند خدمت شما حرف بزنند. بگویید من هم بیایم(فقط کم مانده بگوید چهار تایی با مدارک دکتری‌مان یک مطبی بزنیم الان نون تو مطبه!) نتیجه اخلاقی: خدا این برنامه را از روسای فدراسیون‌های ما نگیرد. اگر نبود دکتر شفیع این بندگان خدا باید چه می‌کردند؟
پاسخ غلیظ مهدی تاج به شوخی کفاشیان کی گفتس؟ بهتونس؟ اینا همش شایعاتس! جواب بنده به همه این بهتونا تکذیبس! باند اصفهونی کدومس؟ این اداها چی چیس؟ کی گفتس ما تو فدراسیون باند اصفهونی داریم؟ دروغ گفتس! مفت گفتس! ما اصلا باند نداریم که! شومام رفتین بین این همه آدم از کفاشیان مصاحبه استوندین؟ این بابا یه روده راست تو شیکمش نیستا! بعدش شوما نباس قبل از نوشتن آ یه تحقیقی هم بکنین ببینین اینکه یه چیزی گفته، چی چی گفتس، که گفتس، چرا گفتس؟ همین جوری آ با بیل می‌ریزین تو صفحه مصاحبه رو؟ بهتون رو؟ نتیجه اخلاقی: زیرنویس فارسی مصاحبه زیر را هر کار کردیم در متن اصلی جا نشد. خودتان یکطوری بدون زیرنویس پیش بروید!
مثل شیرررررررررررررررررررررر چه عجب یکبار یک داوری یک فاجعه‌ای به بار آورد و رییس کمیته داوران عذرخواهی کرد! تا قبل از این هر وقت داور اشتباه می‌کرد رییس کمیته داوران مثلللللللللللللللللللللللللللللللل ششششششششششششششششییییییییییرررررررررررررررر می‌رفت در برنامه نود و می‌گفت: نخیر! کی گفته؟ خیلی هم قضاوت ایشان خوب بوده! ببینید این بار داور چه کرده که اینها ناچار شده‌اند عذرخواهی کنند!
دمتان گرم جرعه‌ای هم از لب تیم ملی والیبال چشیدیم و بچه‌ها بالاخره یک بازی را بردند! حالا کار نداریم این چند روزه همه متلک می‌انداختند و کنایه می‌زدند. ما سعی کردیم نزنیم. حالا هم که بچه‌ها برنده بازی شدند از طریق همین ستون می‌نویسیم دمتان گرم.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-20 12:23:09
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷
چقد این طرف از اصفانیا میسوزه...
ضمنا بلد نیس اصفهانی بحرفه الکی مزه نندازه دلقک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر