فهرست
قرعه پرویز؛ مثلِ قرعه امیر/ پاییزِ جهنمی!
قرعه پرویز؛ مثلِ قرعه امیر/ پاییزِ جهنمی!

قرعه پرویز؛ مثلِ قرعه امیر/ پاییزِ جهنمی!

آی اسپورت- قرعه استقلال در لیگ برتر پانزدهم، شباهت زیادی به قرعه لیگِ چهاردهم این تیم دارد. تیم فصل گذشته قلعه نویی، لیگ را به لطف بازی های ساده بسیار خوب شروع کرد و به عنوان صدرنشین مطلق معرفی شد اما به محض رسیدن به بازی های سختِ پشت سرِ هم، همه چیز را از دست داد و در بحران قرار گرفت. این تیم دوباره در بازی‌های ساده ابتدای نیم فصل دوم شمایل یک تیم متحول شده را نمایش داد اما باز هم در بازی های سخت ناکام ماند و در نهایت به سهمیه آسیا هم دست پیدا نکرد. این سرنوشت شاید در این فصل نیز برای تیم مظلومی تکرار شود. آن ها باید تا پیش از هفته دهم، با چند اختلاف امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشند تا در پایان 5 هفته جهنمی نیز بتوانند همچنان در یکی از رده های بالایی جدول جا خوش کنند.
در آغازِ آبان ماه، استقلال هفته دهم را با بازی در زمین سپاهان کلید می زند. نبردی که معمولا در فولادشهر به سود آبی ها تمام نمی شود. آبی ها تنها 4 روز بعد باید دربی حساس تهران را در مقابل پرسپولیس برگزار کنند و از خاطره دبل شدن در فصل گذشته فاصله بگیرند. تیم مظلومی در هفته دوازدهم به اهواز خواهد رفت تا در زمین فولاد خوزستان بازی کند. آن ها در هفته سیزدهم مهمان سایپایِ باانگیزه با رضا نوروزی هستند و در هفته چهاردهم باید در سومین مهمان بسیار سخت متوالی، در یادگار با تراکتورسازی بجنگند.
استقلالی‌ها خیلی زود باید مهیایِ عرض اندام در سخت ترین مقطع فصل شان بشوند. هفته هایی دشوار که عیار واقعی این تیم را به نمایش خواهد گذاشت. برای قهرمانی در لیگ برتر، استقلال باید از کوچه این تیم های رِند و زیرک، به سلامتی عبور کند! 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-20 14:43:44
نظر دهید

۱ نظر
سرور لنگیایی که چشم دیدن اس اسو ندارن
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۰۶
بازی با لنگ زنگ تفریح پرویز خان مرد دربی بازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر