فهرست
چرا دستیار برانکو در کنار دیگر اعضای کادر پرسپولیس ننشست؟
چرا دستیار برانکو در کنار دیگر اعضای کادر پرسپولیس ننشست؟

چرا دستیار برانکو در کنار دیگر اعضای کادر پرسپولیس ننشست؟

آی اسپورت-مصطفی قنبرپور پیشکسوت سابق و مربی کنونی پرسپولیس این روزها سوژه بسیاری از خبرهای این باشگاه است.  او در دوران فوتبال خود از مدافعان خوب کشور بود که سابقه قهرمانی با  پرسپولیس در رقابتهای جام در جام آسیا را در کارنامه دارد  سپس با سایپا  قهرمان جام باشگاه‌های تهران شد و در مسابقات کشوری هم به قهرمانی این تیم کمک کرد. بعد از دوره بازنشستگی به مربیگری در رده پایه روی آورد و حتی به سرمربیگری تیم زیر 14 سال کشورمان نیز رسید. تا این‌جا همه چیز روال طبیعی خود را طی می‌کرد تا این‌که مجددا در دوران طاهری با پرسپولیس مشغول به هم‌کاری شد. ابتدا مدیریت مجموعه درفشی فر را بر عهده گرفت و تا مشاور ورزشی طاهری هم پیشرفت کرد. با آمدن برانکو ناگهان به عنوان دومین مربی ایرانی به کادر مربی‌گری این تیم اضافه شد اما عملا برانکو قنبرپور را در تصمیمات و حتی در تمرینات به کار نمی‌گرفت و گویی چندان از بودن او در کادرش راضی نبود. در این میان سازمان لیگ با انتشار مبلغ قراردادها یک علامت سوال بزرگ در ذهن تمامی فوتبال دوستان ایجاد کرد. مبلغ چهاصد میلیون تومان رقمی  است که در برگه قرارداد استاد قنبرپور ذکر شده. مبلغی که از دو دستیار خارجی برانکو که هیچ، حتی از بعضی از سرمربیان لیگ برتر هم سنگین تر است. انتشار این رقم با واکنش برانکو روبه رو شد و وی اعلام کرد از این رقم خبری نداشته. کار به جایی کشید که حسین عبدی  عضو هیئت مدیره قرمزها هم از این رقم اعلام بی‌خبری کرد و گفت: تازه از این مسئله با خبر شدم اما قطعا در مورد آن سؤال می‌پرسم
با مشاهده عکس بالا که از مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس شکار شده جواب بسیاری از سوالات خود را پیدا می‌کنیم. کل تیم و کادر برانکو در یک طرف سالن نشسته و قنبرپور در سمت دیگر پشت مدیر عامل تیم علی‌اکبر طاهری، نشسته. 
*نکته: چند وقت پیش که بحث جاسوسی بازیکنان برای طاهری رو شد و در این تیم دنبال بازیکن خبرچین می‌گشتند یکی از سرخ‌پوشان گفت: جاسوس بین بازیکنان نیست. اگر واقعا دنبال خبرچین می‌گردند همه می‌دانند چه‌کسی است!
کد خبر: 9412
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-20 15:20:13
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۳۴
تهمت نزنید
مربی تیمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر