فهرست
خندوانه در راه نود: رکوردشکنی میلیونی ژوله و حیایی
خندوانه در راه نود: رکوردشکنی میلیونی ژوله و حیایی

خندوانه در راه نود: رکوردشکنی میلیونی ژوله و حیایی

آی اسپورت - بالا رفتن آرای مسابقه خنداننده برتر در برنامه خندوانه، باعث شده این برنامه به عنوان رقیب جدی برنامه 90 مطرح شود. پیش از این، 90 تنها برنامه‌ای بود که می‌توانست هر هفته با سوال‌های پیام کوتاه، چند میلیون مخاطب را همراه کند. رکورد برنامه نود، بیش از 6 میلیون و 400 هزار پیامک در یک برنامه است. برنامه‌ای که مناسبت قرعه کشی جام جهانی توسط فردوسی‌پورو  همکارانش روی آنتن رفته بود. رکوردی که بعید است مسابقه خنداننده برتر بتواند به آن نزدیک شود. ضمن اینکه مخاطبان 90، فقط تا پایان برنامه فرصت دارند به این برنامه پیامک بزنند و مسابقه خندوانه قبلا یک هفته، و در مراحل اخیر 3 شبانه‌روز فرصت رای گیری دارد.
با این وجود، نمی‌توان از موج اجتماعی که مسابقه خنداننده در هفته‌های اخیر ایجاد کرده گذشت. مسابقه آخر این برنامه بین امیرمهدی ژوله و امین حیایی، تا اینجا با حدود یک میلیون و هفتصد هزار رای برای هر نفر رکورد این برنامه را شکسته و آن‌ها پا به پای هم جلو می‌روند. موج اجتماعی برای حمایت از ژوله و حیایی، به جایی رسیده که گروه‌های مختلف سیاسی روبروی هم قرار گرفته‌اند. ژوله به عنوان یک ورزشی نویس سابق و طنزنویس فعلی، شهرت کمتری نسبت به حیایی دارد اما اجرای خوب او در خندوانه و موضع‌گیری بعضی کاربران به کارنامه حیایی، باعث شده آرای آن‌ها نزدیک به هم باشد. رکورد شرکت در منظرسنجی خنداننده برتر، می‌تواند خندوانه را بعد از 90 به دومین برنامه پرمشارکت تلویزیون تبدیل کند.
شما در مسابقه اخیر خنداننده برتر به چه کسی رای دادید؟ در مراحل قبلی مسابقه هم شرکت کرده بودید؟


کد خبر: 9406
  ۱۱  
آی اسپورت
2015-09-20 18:01:31
نظر دهید

۱۱ نظر
حامد
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۰۹
#من_یک_ژوژولیتی_هستم
-
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
ژوله و حیایی کی هستن دیگه؟
MOHSEN.N
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۳۴
حیایی
D-rose
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۵۷
از عشاق امین حیایی هستم و خواهم بود،.. چقد خووووبه این پسر،.. بدون اغراق هنرمند ترین آرتیست و با کلاس ترین سلبریتی ایرانه،.. در حدش تو جمیع جهات نیومده و نخواهد اومد،.. بچه سهیل قیطریه پرچم بچه تهرونا رو بد برده بالا،... دوست داریم امینو!!!!
محمد
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۴۳
امیر فقط امیر مهدی ژوله
KinGleT
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
خدایی به دور از تعصب بخوای نگاه کنی ، حق ژوله است. به چند دلیل. یکی اینکه حیایی چندین و چند ساله بازیگره و باید انتظارها ازش بالا باشه. توی این 2 تا اجراش درسته زحمت کشید ، ولی واقعا اون چیزی نبود که باید باشه. بعدشم یادمون نره ژوله یک نویسنده است. کسی که هرگز اجرا نداشته. ولی با وجود بی تجربگی ، خیلی خیلی دو اجراش عالی بود. بخصوص اجرای اولش. از بین حیایی و ژوله ، من هر چی گوشی دور و برم بود ، به ژووله رای دادم. در ضمن ، برای سلامتی ژوله ی عزیز هم دعا کنین. ایشون بیماری M.S دارن متاسفانه
-
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
ژوله
عمار کلایی
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
نه گور باباشون
عادل
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
هر دو عالی بودن. نکته منفی ماجرا اینه که یسری به این مسابقه زیبا رنگ و بوی تنش زای سیاسی دادن متاسفانه
-
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۱۵
ژوژولیا
-
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۱۹
خندوانه فقط روی فرستنده ی دیجیتال پخش میشه و خیلی از شهرستانها و شهرهای کوچیک که در مجموع جمعیتشان کم هم نیست نمیتونن شبکه نسیم رو ببینن، بنابر این نمیشه با نود که حتی توی افغانستان هم دیده میشه مقایسه اش کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر