فهرست
آغاز زودهنگام جنگ پرسپولیس و سپاهان
آغاز زودهنگام جنگ پرسپولیس و سپاهان

آغاز زودهنگام جنگ پرسپولیس و سپاهان

آی اسپورت - «باید بگویم که دوران مظلوم‌نمایی گذشته است و ضمن احترامی که برای مجموعه سپاهان و هوادارانش قائل هستم دیگر حنای آنها رنگی ندارد. در جریان بازی پرسپولیس و سپاهان بیشترین ضربه را تیم پرسپولیس و هوادارانش خوردند. الان دیگر مثل گذشته نیست که هر اتفاقی رخ دهد و دست کسی به جایی نرسد. چرا که در جریان آن بازی کلی فیلم گرفته شد و همه دیدند که از سوی این تیم این حاشیه‌ها به وجود آمد. متاسفانه در مسابقات لیگ برتر و جام حذفی در حق پرسپولیس و هوادارانش اجحاف شد و حکمی که دادند عادلانه نبود. اگر قرار بود پرسپولیس جریمه شود باید باشگاه سپاهان و هوادارانش خیلی بیشتر جریمه می‌شدند. هر چند امیدواریم از این به بعد آرای عادلانه‌تری صادر شود.»

این بخشی از مصاحبه جدید محسن خلیلی سرپرست باشگاه پرسپولیس است. او در این مصاحبه سپاهانی‌ها را به مظلوم‌نمایی و تکرار این حرکت کرده و مدعی شده که این حرکات دیگر جواب نمی‌دهد. در پاسخ به این صحبت‌ها، توئیتر باشگاه سپاهان در آخرین پست خود طعنه‌ای به محسن خلیلی زده و نوشته است: «قابل توجه کمیته انضباطی و کمیته اخلاق! هنوز فصل شروع نشده، دو نورسیده علیه سپاهان جوسازی می‌کنند و هوادار را برابر هوادار می‌گذارند. کاش کمی از حساسیت به اعضای سپاهان، روی حرف این‌ها هم باشد. امیدواریم در این فصل عدالت برای همه تیم‌ها یکسان رعایت شود.» در این توئیت چند نکته وجود دارد. اول این که به محسن خلیلی لقب نورسیده داده شده است! دوم این که مشخص نیست منظور سپاهانی‌ها از نورسیده دوم کیست! سوم این که سپاهانی‌ها کماکان معتقدند در ارکان فدراسیون حساسیت‌ها به پرسپولیس کمتر از سایر باشگاه‌هاست و در نهایت این که آنها معتقدند فصل گذشته عدالت برقرار نشده است و البته با این وضعیت باید دعا کنیم خدا آخر و عاقبت لیگ نوزدهم را به خیر کند.

۵۶ ۲  
آی اسپورت
2019-08-20 18:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
HHEE
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۱۷
امسال شاید بنظر برسه تراکتور بهترین بازیکنا رو خریده اما لیست سپاهان رو یه نگاه بندازید پر از بازیکنای درجه یکه. اینا اگر امسال با این همه بازیکن و خرجی که کردن قهرمان نشن تابش و قلعه نویی دوتایی باید برن بمیرن. همینه که فصل شروع نشده جفتشون مصاحبه های مزخرف کردن و حالا که خلیلی یه جوابکی بهشون داده فشار اومده بهشون و افتادن به مزخرف گفتن.
ع ع ب
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۵۷
دوستان سپاهانی یادشون باشه همون فینال سوزاننده اردیبهشت 87 گل اول رو همین محسن خلیلی نو رسیده زد که بعدش سپهر حسرت قهرمانی رو دقیقه 96 گذاشت رو دلتون !!! بهتره اول خاطراتتون رو یه مرور کنین بعد از کلمه نورسیده استفاده کنین !!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر