فهرست
دایی: این بازی را فراموش می‌کنیم و به آینده فکر می‌کنیم
دایی: این بازی را فراموش می‌کنیم و به آینده فکر می‌کنیم

دایی: این بازی را فراموش می‌کنیم و به آینده فکر می‌کنیم

آی اسپورت- صبا امروز در دومین بازی جام حذفی شانس این را هم داشت تا به مرحله‌ی بعد صعود کند اما پنالتی این تیم از دست رفت تا در فاصله‌ی ده دقیقه به پایان بازی این تراکتور باشد که با گل‌کردن پنالتی به مرحله‌ی بعد صعود کند. صحبت‌های علی دایی بعد از حذف صبا در جام حذفی را می‌خوانید:

** بازی پایاپایی بود اما باختیم. خوب کار کردیم و قبل از اینکه پنالتی ما به گل تبدیل نشود تراکتورسازی نتوانست موقعیتی خلق کند. پنالتی حریف با شک و شبه بود و بازیکنم می گوید که خطا نکرده است. به هر حال پنالتی ما به گل تبدیل نشد و فوتبال است.
** نتوانستیم یکی از جناحین را ببندیم، امروز روز خوب آقایی بود که توانست از جناح چپ نفوذ کند. هاشم همیشه خوب بوده و در این بازی هم به نظرم بد نبود. در بازی این اتفاقات رخ می‌دهد و چندین سانتر را از جناحین انجام دادند. بازیکنان ما همین‌ها هستند و بهتر از این نداریم.
** در تمرینات پنالتی کار کرده بودیم. اسلامی از پنالتی‌زن‌های اول ما بود. فکر می‌کردیم آمادگی این را دارد که پنالتی بزند. به یاد ندارم امیرحسین صادقی پنالتی زده باشد. با این حال اگر به پنالتی کشیده می‌شد او یکی از نفراتی بود که ضربه می‌زند. متاسفانه کریم اسلامی بد زد و در نقطه‌ای بود که دروازه‌بان توانست بگیرد. این بازی را باید فراموش کنیم و به بازی‌های آینده فکر کنیم.
** داوری 4 دقیقه وقت اضافه گرفت در حالی که گلر آنها اخراج شده بود و چندین تعویض صورت گرفته بود. دروازه‌بان آنها چند دقیقه طول کشید که بیرون برود؟! پنالتی خیلی مشکوک برای تراکتورسازی گرفته شد. وقت اضافه بیشتری هم بازی داشت. یک سوت نتیجه را تغییر می دهد. در جام حذفی نمی‌توان جبران کرد. به حق 5 تن کار می‌کنیم که در ادامه لیگ موفق باشیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-20 21:33:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر